1396/11/11
برپایی جلسه شورای راهبردی تولید و فروش کارگروه مد و لباس کشور با مسئولین بسیج اصناف
جلسه شورای راهبردی تولید و فروش کارگروه مد و لباس کشور با مسئولین بسیج اصناف، اتحادیه‌‌های صنفی و مجلس شورای اسلامی به میزبانی دبیر کارگروه مد و لباس کشور برگزار شد.

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در جلسه شورای راهبردی تولید و فروش کارگروه مد و لباس کشور با مسئولین بسیج اصناف، اتحادیههای صنفی و مجلس شورای اسلامی به میزبانی دبیر کارگروه مد و لباس کشور با اشاره به لزوم ارائه الگوهای جدید ایرانی اسلامی به جامعه بیان کرد: کارگروه ساماندهی مد و لباس براساس قانون مصوب مجلس تشکیل شده و وظیفه آن ارائه الگوهای جدید ایرانی اسلامی به جامعه است که شورای راهبردی، شورایی تصمیمساز و مؤثر در برنامه های کلان نظام درعرصه پوشاک است.

او از حضور بسیج اصناف در این شورا ابراز خرسندی کرد و خواستار تعامل و همکاری بیشتر با بخش های مختف این مجموعه شد.

غلامرضا حسن پور، مسؤل سازمان بسیج اصناف کشور نیز در این جلسه اظهار داشت: با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته، ستادکل نیروهای مسلح تمام رده های نظامی و انتظامی را از برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا منع نموده است که این موضوع با استقبال اصناف و بازاریان مواجه شد.

وی با اشاره به موضوع نمایشگاههای بهاره گفت: بهترین روش، فروش فوق العاده مغازه هایی است که توسط اتحادیه ها به مردم معرفی می‌شوند که این شیوه با قانون نظام صنفی نیز مطابقت دارد.