1397/09/24
نشست هم اندیشی سیاست گذاران همایش طراحی و تولید پوشاک و منسوجات برگزار می شود
نشست هم اندیشی سیاست گذران همایش طراحی و تولید پوشاک و منسوجات، روز یکشنبه ٢٥ آذرماه سال جاری از ساعت ٩ الی ١٧ بعداز ظهر در سالن اجتماعات پژوهشکده پارچه و لباس دانشکده هنر دانشگاه الزهرا برگزار می شود.

انسیه زاهدی، عضو هیات علمی دانشگاه الزهرا در گفت و گو با روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، گفت: نشست هم اندیشی سیاست گذاران همایش طراحی و تولید پوشاک و منسوجات همایش  با رویکرد توسعه پایدار برگزار میشود.

وی افزود: در این نشست هم اندیشی یک روزه که با عنوان طراحی و تولید پوشاک و منسوجات برگزار می گردد. امیدوار هستیم بتوانیم برای توسعه پایدار کشور به برنامه های راهبردی در زمینه  طراحی و تولید پوشاک و منسوجات دست پیدا کنیم.

دبیر بخش علمی دانشگاهی هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجرتصریح کرد: پژوهشکده پارچه و لباس دانشکده هنر دانشگاه الزهرا روز یکشنبه ٢٥ آذرماه سال جاری از ساعت ٩ الی ١٧ بعداز ظهر در سالن اجتماعات پژوهشکده پارچه و لباس دانشکده هنر دانشگاه الزهرا، میزبان نشست هم اندیشی سیاست گذاران همایش طراحی و تولید پوشاک و منسوجات است.

زاهدی با اشاره به اینکه این نشست هم اندیشی در راستای برگزاری همایش طراحی ، تولید پوشاک و منسوجات در دانشگاه الزهرا همزمان با هفته مد و نو آوری در صنعت پوشاک برگزار می شود، اظهار داشت: در این نشست، اساتیددانشگاه الزهرا، رییس اتحادیه اصناف پوشاک، مسولان صنایع بزرگ مانند نیک طبع ،  آرتا مد،  نخ بافت ، آسیا ، تولیکا و روسای شرکت های مرتبط با دستگاه ها و ماشین آلات صنعت پوشاک حضور دارند و به بحث و تبادل نظر درباره رسیدن به راهبردهای هر یک از اعضای شرکت  کننده در هفته مد ونوآوری می پردازند.