1397/09/26
گلایه دبیر دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان:
استفاده ابزاری از سلبریتی هاممنوع/ جشنواره لباس کودک و نوجوان به کمک هنرمندان، برای فرهنگ سازی نیازدارد

مینو پدرام درحاشیه رونمایی از پوستر دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان در جمع خبرنگاران ضمن تقدیر از حضور نیکی مظفری بازیگر جوان کشور و تحصیل کرده طراحی لباس که به عنوان مشاور هنری دبیر جشنواره در این دوره حضور دارند، گفت: استفاده ابزاری از سلبریتی ها کار درستی نیست و ما هم با آن مخالف هستیم، اما استفاده از ظرفیت هنرمندان برای الگوسازی، فرهنگ سازی و نهادینه کردن پوشش مناسب و صحیح در حوزه کودک و نوجوان، امری ضروری است.

به گزارش ستاد خبری دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان، دبیر این جشنواره با ابراز گله از عدم استقبال هنرمندان و بازیگران کشور از این جشنواره، گفت: متاسفانه علیرغم درخواست های مکررجشنواره، از برخی هنرمندان و سلبریتی ها برای حضور و کمک به این جشنواره فرهنگی، شاهد عدم استقبال و حتی درخواست های مالی با رقم های نجومی بوده ایم و این موضوع جای بسی تعجب است.

وی با بیان اینکه اگر چه این نگاه و برداشت در همه هنرمندان کشور وجود ندارد و شاهد حضور هنرمندان کشور و سلبریتی ها در جشنواره امسال خواهیم بود، افزود: متاسفانه از برخی از سلبریتی ها دعوت به همکاری در این جشنواره کردیم  اما پاسخ مثبتی دریافت نکردیم.

دبیر دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان، اظهار داشت: حضور نیکی مظفری به عنوان مشاور دبیر جشنواره کودکو نوجوان، کمک بسیاری به این مجموعه خواهد کرد، امیدوارهستیم حضورایشان پلی برای ارتباط بین جامعه هنری کشور با حوزه پوشش کودک و نوجوان باشد.

پدرام در پایان خاطرنشان کرد: جشنواره کودک و نوجوان از همه هنرمندان و سلبریتی ها و حتی جامعه وزرشی کشور دعوت می کند، برای کمک به جشنواره در حوزه اطلاع رسانی و فرهنگ سازی و الگو سازی، همیاری و مساعدت داشته باشند.

دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان، از ١٨ الی ٢٢ دی ماه سال جاری در تالار آیینه فرهنگستان هنر برگزار می شود.