1397/11/23
امیدوارهستیم جشنواره ای در شان ملت ایران برگزار کنیم
دبیر هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، گفت: آثار خوبی برای شرکت در هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر به دبیرخانه ارسال شده است و امیدوارهستیم بتوانیم جشنواره ای در شان ملت ایران برگزار کنیم.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، صدیقه پاک بین دبیر هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، گفت: تعداد آثار رسیده به جشنواره امسال با کیفیت تر از سالهای گذشته بوده است و بنا داریم از کمیت کاسته و جشنواره ای باکیفیت برگزار کنیم.

وی با بیان اینکه مهمترین عنصر در انتخاب آثار برتر توجه به موضوع جشنواره است، تصریح کرد: از داوری مرحله دوم آثار اینطور برآورد می شود که در مقایسه با سال های گذشته جشنواره هشتم مد ولباس به دلیل انتخاب مکران به عنوان موضوع اصلی طراحی مد ولباس با توجه به آثار رسیده امسال از کیفیت خوبی برخوردار بوده است.

دبیر هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر در پایان یادآور شد: با حضور فعال همه نهادها و استانها ۱۵ اتحادیه و انجمن ها، دانشجویان و اساتید دانشگاه ها، مزون داران، موسسات در این جشنواره امیدوارهستیم آنچه را که در شان جمهوری اسلامی و ملت ایران است بتوانیم جشنواره ای با کیفیت و پررونق را برپا کنیم.

هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، با شعار "خوشا مکران و نقش بی مثالش" ٢٦بهمن تا ٢ اسفند ٩٧ از ساعت ١٠صبح تا ٨ شب در مجتمع نمایشگاهی "بوستان گفتگو" برگزار می‌شود.