1397/11/25
کارگاه آموزشی «مد نویسی در رسانه» برگزار می شود
کارگاه آموزشی «مد نویسی در مطبوعات و رسانه ها (فشن ژورنالیسم)» با اعطای گواهی شرکت در دوره و با حضور اساتید پیشکسوت روزنامه نگاری در بوستان گفتگو برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، «کارگاه مد نویسی در مطبوعات و رسانه ها (فشن ژورنالیسم)»  از سری کارگاه های آموزشی بخش فرهنگی و هنری هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر است که روز چهارشنبه یکم اسفند ماه سالجاری از ساعت ۱۳ الی ۱۷ در بوستان گفتگو برگزار می شود.

بنابراین گزارش، علی آقا غفار، سیامک رحمانی، سید علی کاشفی خوانساری، سه روزنامه نگار پیشکسوت و مدرس روزنامه نگاری کشور هستند که در زمینه «مد نویسی در رسانه» سخنرانی خواهند کرد.

شرکت در این کارگاه آموزشی رایگان و آزاد است و روزنامه نگاران و دست اندرکاران هنر مد و لباس برای ثبت نام در این کارگاه آموزشی می توانند به واحد روابط عمومی هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر مراجعه کنند.

شایان ذکر است این کارگاه آموزشی برای اصحاب رسانه و سایر شرکت کنندگان کاملا رایگان است و به شرکت کنندگان در پایان کارگاه آموزشی گواهی شرکت در دوره اعطا خواهد شد.

هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، با شعار خوشا مکران و نقش بی مثالش ٢٦بهمن تا ٢ اسفند ٩٧ از ساعت ١٠صبح تا ٨ شب در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار می‌شود.