1397/11/27
هشتمین جشنواره‌ی بین المللی مد و لباس فجر گشایش یافت
هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور،  آئین افتتاحیه هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر با شعار «خوشا مکران و نقش بی مثالش» و با  هدف الگوسازی و اهمیت ترویج و تحقق پوشش با سبک زندگی ایرانی اسلامی و قرائت پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس صبح روز جمعه 26 بهمن ماه در بوستان گفتگو گشایش یافت.

در این مراسم علاوه بر طراحان و صنوف لباس کشور، حضور محمد مجتبی حسینی معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حمید قبادی رئیس هشتمین جشنواره مد و لباس، طیبه سیاوشی و سید احسان قاضی زاده از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، ملاوردی دستیار ارشد رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی، حیدری معاون وزیر، کار اندیش معاون حقوقی مجلس و جمع دیگری از رؤسای اتحادیه‌ها در این مراسم حضور داشتند.

در بخش پایانی 10نفر از میهمانان ویژه مراسم به شکل نمادین با برش ربان به همراه گل، هشتمین جشنواره مد و لباس را افتتاح کردند.

هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، با شعار «خوشا مکران و نقش بی مثالش» ٢٦بهمن تا ٢ اسفند ٩٧ از صبح تا ٨ شب در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار می‌شود.