1397/11/27
نحوه طراحی لباس تئاتر و سینما آموزش داده می شود
نشست تخصصی«طراحی لباس تئاتر و سینما» از سری نشست های تخصصی بخش علمی و دانشگاهی هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر صبح روز یکشنبه 28بهمن ماه ساعت 11 الی 12:30 در بوستان گفتگو برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، نشست تخصصی«طراحی لبای تئاتر و سینما» از سری نشست های تخصصی بخش علمی و دانشگاهی هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر صبح روز یکشنبه 28بهمن ماه ساعت 11 الی 12:30 در بوستان گفتگو برگزار می شود.

دراین نشست سهیلا جوادی، علی سلیمانی درباره نحوه طراحی لباس تئاتر و سینما برای دانشجویان و هنرجویان و شرکت کنندگان سخنرانی می کنند.

دومین نشست تحت عنوان «بررسی تحولات پوشاک در قرن طلایی مد و تاثیرات کنونی آن» با حضور سهیلا جامی، یاسمن شیشه‌گران و مرضیه صفری از ساعت 14:30الی13 برگزار خواهد شد.

همچنین در پایان دومین روز از هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر نشست «اوریگامی جهت پارچه‌سازی لباس» با حضور فرشاد حیدری از ساعت 16:30-15 برپا می‌شود.

هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، با شعار خوشا مکران و نقش بی مثالش ٢٦بهمن تا ٢ اسفند ٩٧ از ساعت ١٠صبح تا ٨ شب در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار می‌شود.