1397/12/01
اصغر زیلایی: ستاد اجرایی برای برگزاری جشنواره ای در شان ملت ایران همه تلاش خود را به کار بست
مدیر بخش اجرایی هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر با بیان اینکه جشنواره امسال در نوع خود کم نظیر بوده است، گفت: ستاد اجرایی در برگزاری جشنواره همه توان و تلاش خود را به کار بست تا جشنواره ای در شان ملت و جمهوری اسلامی ایران برگزار کند.

اصغر زیلایی مدیر اجرایی هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر در گفتگو با روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور ، گفت: ستاد اجرایی در برگزاری جشنواره همه توان و  تلاش خود را به کار بست تا جشنواره ای در شان ملت و جمهوری اسلامی ایران برگزار کند. بنده نه به عنوان یک مسئول بلکه به عنوان یک شهروند وقتی آثار هشت هزار طراح جوان و خلاق کشور که شبانه روز تلاش کرده اند تا آثاری چنین فاخر به جشنواره ارسال کنند را مشاهده کردم خوشحال شدم که چنین ظرفیت و پتانسیل بالای نیروی انسانی در کشور وجود دارد که در حال تکاپو و تلاش هستند تا آثار فاخر مد ولباس ایرانی و اسلامی در خورتوجه و شان جمهوری اسلامی ایران را عرضه کنند.

وی اظهار داشت: مجموعه ای از عوامل مافیایی اقدامات خود را تشدید می کنند تا بتوانند  طراح، پارچه و نقش ها و نمادهای اصیل و باهویت ایرانی را زمین بزنند به مصداق عدو شود سبب خیر با حضور چشمگیر فعالان و طراحان و هنرمندان عرصه مد و لباس ایرانی و اسلامی درهشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر این نقشه های آنها نیز مانند سایر نقشه های شیطانی نقش برآب شد.

زیلایی تصریح کرد: ما در کشور همه چیز داریم و برای شکوفایی فرهنگ و تمدن اصیل لباس های ایرانی اسلامی تنها باید کمر همت ببندیم و تلاش کنیم.

مدیر بخش اجرایی هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر در پایان یادآور شد: امسال شاهد افزایش سطح  کمی و کیفی آثار بودیم ، آثار بسیار فاخر و با کیفیت با دوخت مناسب و طراحی عالی و مرغوبترین  پارچه های در این دوره از جشنواره توسط طراحان ارایه شده است و بازدید کنندگان تلالو رنگ های مختلف طرح ها را  درفضای بوستان گفتگو مشاهده می کنند و تمام این اتفاقات  مجموعه را به یکی از کم نظیر ترین اتفاقات جشنواره مد و لباس فجر تبدیل کرده است.

هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، با شعار خوشا مکران و نقش بی‌مثالش ٢٦ بهمن تا ٢ اسفند ٩٧ از ساعت ١٠ صبح تا ٨ شب در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار می‌شود.