1397/12/01
وحید بصیری : ارتباط صنعت و دانشگاه در هشتمین جشنواره مد و لباس فجر برقرار شده است
مدیر شرکت پیشگامان خلاق نوین ابداع، گفت: این شرکت با کسب مجوز از کارگروه ساماندهی مد و لباس پل ارتباطی صنعت نساجی مد و لباس با فارغ التحصیلان و پیشکسوتان و اساتید برقرار کرده است .

وحید بصیری مدیر شرکت پیشگامان خلاق نوین ابداع در گفتگو با روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور با بیان این مطلب افزود: شرکت پیشگامان خلاق نوین ابداع اولین زیست بوم نساجی مد و لباس با شعار کارآفرینی و اشتغال با شرکت در هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر چند هدف را دنبال می کند اول اینکه پل ارتباطی صنعت نساجی مد و لباس با فارغ التحصیلان و پیشکسوتان و اساتید برقرار شود تا کارفرمایان بتوانند از قشر تحصیلکرده بهتر استفاده کنند.دوم فروش بی واسطه را در اپلیکیشن و سایت قرار داده ایم و چند روز است که این شرکت با مجوز کارگروه ساماندهی مد ولباس کشور و همزمان با برگزاری جشنواره بین المللی مد و لباس فجر فعالیت خود را آغاز کرده است.

بصیری ادامه داد: در سال ۱۳۹۸ بنا داریم اسامی کارجویانی که به دنبال کار هستند را در یک بانک اطلاعاتی جمع آوری کرده و زمینه استخدام آنها را فراهم کنیم .

وی تصریح کرد: یکی از قابلیت های این سیستم این است که سعی کرده ایم بدون واسطه کار را انجام دهیم و بیشتر به اشتغالزایی و کارآفرینی توجه کنیم همان حلقه مفقوده ای که ارتباط صنعت و دانشگاه را به هم متصل می کند.

وی خاطرنشان کرد: بنا داریم مجوزهای لازم را بگیریم و در پی آن با دادن آموزش های آنلاین برای هنرجویان مدرک دانشگاهی آزاد و سراسری به آنها اهدا کنیم.امیدوار هستیم بتوانیم رتبه بندی ایران را در عرصه های جهانی به عدد تک رقمی نزدیک کنیم.

 هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، با شعار خوشا مکران و نقش بی‌مثالش ٢٦ بهمن تا ٢ اسفند ٩٧ از ساعت ١٠ صبح تا ٨ شب در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار می‌شود.