1397/12/01
افسانه محرابی : صادرات پوشاک ایرانی با همکاری مستمر تولید کنندگان صنایع پوشاک، طراحان میسر خواهد شد
افسانه محرابی مدیرکل صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت در بازدید از هشتمین جشنواره مد و لباس فجر گفت: رسیدن به تولید رقابت پذیر، برندسازی و صادرات در حوزه پوشاک ایرانی با همکاری مستمر تولید کنندگان صنایع پوشاک، طراحان باذوق و ارتباط مستمر با دانشگاه میسر خواهد شد.

افسانه محرابی مدیرکل صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت در گفتگو با روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، گفت: رسیدن به تولید رقابت پذیر، برندسازی و صادرات در حوزه پوشاک ایرانی با همکاری مستمر تولید کنندگان صنایع پوشاک، طراحان باذوق و ارتباط مستمر با دانشگاه میسر خواهد شد.

مدیرکل صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت در بازدید از هشتمین جشنواره مد و لباس فجر گفت: یکی از اهداف مهم در زمینه تولید پوشاک داخلی برندسازی بوده و ارتباط و اتصال طراحان و مزون داران به بخش صنعت در هشتمین جشنواره مد و لباس فجر موجب امیدواری است

وی تصریح کرد: رسیدن به تولید رقابت پذیر، برندسازی و صادرات در حوزه پوشاک ایرانی با همکاری مستمر تولید کنندگان صنایع پوشاک،طراحان باذوق و ارتباط مستمر با دانشگاه میسر خواهد شد.البته در این زمینه نکته حائز اهمیت، مواد اولیه مناسب، ظرافت و کیفیت برش و دوخت پوشاک ایرانی است.

محرابی یادآور شد: از جمله موارد مهم توسعه صنایع پوشاک، زنجیره قبل از پوشاک ازجمله پارچه بوده که شاهد توانمندی تولیدکنندگان پارچه ایرانی و کارخانجات مرتبط در جشنواره هستیم.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این جشنواره در بخش کیف و کفش هم شاهد آثار خوب و باکیفیت هستیم که امیدواریم هنر کفش در ایران باتوجه به ظرفبت بالای صنایع در این حوزه، موجب شکوفائی و صادرات آن گردد.

هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، با شعار خوشا مکران و نقش بی‌مثالش ٢٦ بهمن تا ٢ اسفند ٩٧ از ساعت ١٠ صبح تا ٨ شب در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار می‌شود.