1397/12/04
نفیس‌ترین انگشتر معنوی-هنری جهان در هشتمین جشنواره مد و لباس فجر رونمایی شد
نفیس‌ترین انگشت هنری-معنوی جهان، انگشتر «ضامن آهو» به طراحی و قلم‌زنی سه‌بعدی علی جنگی،‌ هنرمند سرشناس مشهدی همزمان با آغاز هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برای علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان به نمایش درمی‌آید و در دید معرض عموم قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، نفیس‌ترین انگشت هنری-معنوی جهان، انگشتر «ضامن آهو» به طراحی و قلم‌زنی سه‌بعدی علی جنگی،‌ هنرمند سرشناس مشهدی همزمان با آغاز هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برای علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان به نمایش درمدر دید معرض عموم قرار گرفت.

انگشتر «ضامن آهو» مدتی پیش بعنوان نفیس‌ترین اثر هنری-معنوی ثبت ملی شد.طراح این انگشتر برای طراحی این اثر هنری از تابلوی «ضامن آهو» محمود فرشچیان الهام گرفته است.

علاقه‌مندان و هنردوستان هرروزه از ٢٧ بهمن تا ٢ اسفندماه می‌توانند ضمن بازدید از هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر از نفیس‌ترین انگشت معنوی-هنری جهان نیز بازدید کنند.

هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، با شعار خوشا مکران و نقش بی مثالش ٢٦بهمن تا ٢ اسفند ٩٧ از ساعت ١٠صبح تا ٨ شب در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار می‌شود.