1395/12/01
تقدیر از غرفه داران نمایشگاه دومین جشنواره فجر استانی مد و لباس
امروز طی مراسمی از غرفه داران نمایشگاه دومین جشنواره فجر استانی مد و لباس ایرانی و اسلامی در دفتر مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، امروز طی مراسمی از غرفه داران نمایشگاه دومین جشنواره فجر استانی مد و لباس ایرانی و اسلامی با حضور مدیر کل و معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در دفتر مدیر کل تقدیر شد .

حمیده ماحوزی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تشکر از کلیه غرفه داران جهت شرکت در نمایشگاه گفت: با توجه به تهاجم فرهنگی برگزاری این نمایشگاه ها و معرفی آثار داخلی می تواند جوانان و نسل آینده را به سمت تولیدات داخلی بکشاند.

وی افزود: لباس هایی که مصرف کننده از پوشیدن آن احساس راحتی و زیبایی می کند می تواند به جذب مخاطب کمک کند، که این را امسال در نمایشگاه با استقبال خوب عموم شاهد بودیم.

ماحوزی در پایان سخنان خاطر نشان کرد: چنانچه شرایط مهیا باشد سال آینده جشنواره را در مرحله منطقه ای برگزار خواهیم کرد.

در حاشیه این برنامه غرفه داران نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص جشنواره بیان نمودند.

در پایان ضمن تقدیر از کلیه غرفه داران با اهداء لوح تقدیر و کتاب نفیس، از غرفه چاپ باتیک پرنون به عنوان غرفه برتر با اهداء لوح تقدیر، تندیس جشنواره و کتاب نفیس از ایشان تجلیل به عمل آمد .

یادآور می شود طبق مصوبات جلسه کارگروه استانی ساماندهی مد و لباس ایرانی و اسلامی، تسهیلات بانکی توسط صندوق کارآفرینی امید به غرفه برتر تعلق می گیرد.