1395/12/04
رقابت گروه طراحان خلیج فارس در ششمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان : گروه طراحان خلیج فارس جهت شرکت در رقابت های ششمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر به تهران اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، علیرضا درویش نژاد با اعلام این خبر گفت : امسال ششمین جشنواره بین المللی مد و لباس خلیج فارس ٣ الی ١٠ اسفند در تالار وحدت تهران برگزار می شود.

وی افزود : از استان هرمزگان یک گروه از طراحان و اجرا کنندگان مد و لباس متشکل از زینب حمدانی پور ، لیلاوهابی نیازی و مینا رنجبری کلیبی به سرپرستی خانم فرخنده جلالی به این رویداد بزرگ اعزام شدند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ضمن آرزوی موفقیت برای این گروه اظهار داشت : تیم اعزام شونده جزء برجسته ترین طراحان و اجرا کنندگان مد و لباس هرمزگان می باشند که تاکنون نیز افتخارات بسیاری را برای استان به ارمغان آورده اند.

درویش نژاد اضافه کرد : ششمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر در سه بخش مانتو اجتماع ، مردانه دوزی و عفاف و حجاب برگزار می شود که استان هرمزگان در دو بخش مانتو اجتماع و عفاف و حجاب به رقابت با سایر طراحان کشور و دیگر استان ها خواهند پرداخت.