1396/03/11
برپایی 180 غرفه در بخش عفاف و حجاب نمایشگاه قرآن/ از دوخت رایگان و تعویض چادر نو با کهنه تا مهد کودک عفاف و حجاب
بخش عفاف و حجاب نمایشگاه قرآن کریم امسال با ارائه خدماتی به جز فروش محصولات عفاف و حجاب متفاوت‌تر از سال‌های گذشته پذیرای بازدید‌کنندگان نمایشگاه قرآن کریم است.

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس بخش عفاف و حجاب بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم امسال به صورت گسترده در فضای اصلی نمایشگاه یعنی در شبستان اصلی مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برپا شده است.

 

 

در این بخش که در رواق شرقی شبستان برپا شده بیش از 180 غرفه به عرضه انواع محصولات حوزه عفاف و حجاب می‌پردازند.

تعویض چادر‌های نو با کهنه از پرطرفدار‌ترین غرفه‌های نمایشگاه است که عموم مردم می‌توانند با مراجعه به این غرفه تنها با پرداخت 49 هزار تومان چادر کهنه خود را با چادر نو تعویض کنند.

 

 

بخش عفاف و حجاب تا سال‌های گذشتته تنها به موضوع عرضه محصولات اختصاص داشت اما امسال بخش‌های دیگری مانند نشست‌های تخصصی در حوزه عفاف و حجاب، ارائه مشاوره در حوزه عفاف و حجاب، غرفه من حجاب را دوست دارم، گالری عرضه محصولات برگزیده در حوزه عفاف و حجاب، طرح نذر حجاب، کارگاه دوخت رایگان چادر و مهد کودک عفاف و حجاب از جمله قسمت‌های مختلف بخش عفاف و حجاب نمایشگاه قرآن کریم است.

 

 

علاقه‌مندان می‌توانند تا 27 خرداد‌ماه از ساعت 17 لغایت 24 با حضور در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) از نمایشگاه قرآن و بخش عفاف و حجاب بازدید کنند.