چهارشنبه 1 خرداد 1398
اخبار

1396/11/01
اعلام جزئیات برپایی نخستین گردهمایی مؤسسات مد و لباس کشور
رئیس انجمن مؤسسات مد و لباس کشور از جزئیات برپایی نخستین گردهمایی مؤسسات مد و لباس کشور گفت.

مهدی محمودی رئیس انجمن مؤسسات مد و لباس کشور درباره نخستین گردهمایی مؤسسات مد و لباس کشور به خبرنگار هنرآنلاین، گفت: این رویداد با هدف ایجاد ارتباط مؤثر میان فعالان عرصه مد و لباس کشور و با رویکرد توجه روز افزون به مدیریت پویا و فعالیت خلاقانه و مؤثر در انجمن‌ها و مؤسسات این عرصه برگزار می‌شود.

او با اشاره به حضور جمعی از مسئولان کشور در این گردهمایی و سخنرانی در حوزه‌های مرتبط با این بخش‌ها اظهار داشت: علاوه بر مدیران و دبیران بخش‌های مختلف کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، رئیس اتحادیه پوشاک، نماینده پلیس اماکن ناجا، کارشناس اداره مالیات در خصوص مالیات مؤسسات مد و لباس، نماینده سازمان تأمین اجتماعی در خصوص بیمه مؤسسات مد و لباس، آموزش روش‌های کسب درآمد مؤسسات مد و لباس کشور و برندینگ عرصه پوشاک در این گردهمایی به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

رئیس انجمن مؤسسات مد و لباس کشور با اشاره به اینکه برپایی این گردهمایی در آستانه جشنواره فجر به پیشبرد هر چه بهتر اهداف کوتاه و بلندمدت مؤسسات یاری می‌رساند اظهار داشت: فرهنگ‌سازی و ترویج استفاده از محصولات اسلامی و ایرانی با هم‌افزایی سایر بخش‌های مرتبط میسر می‌شود و در این میان لازم است تا بیش از هر زمان دیگری به موضوع کارآفرینی در این زمینه توجه شود.

محمودی با دعوت از طراحان، تولیدکنندگان، صاحبان برند و تمامی فعالان عرضه مد و لباس برای حضور در این گردهمایی بیان کرد: همراهی و کسب آگاهی هر چه بیشتر از اهم فعالیت مؤسسات و اقدامات انجام‌گرفته و قرارگیری در کنار کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور می‌تواند در آینده به ایجاد دستاوردهای ارزشمند در عرصه مد و لباس منجر شود.

او در ادامه به نقش تأثیرگذار مؤسسات در رونق بخشیدن به جشنواره بین‌المللی مد و لباس کشور اشاره کرد و گفت: امید است با مباحث مطرح در این گردهمایی، سایر فعالان حوزه مد و لباس بتوانند فرایند ثبت موسسه خود را تسریع کرده و از چندوچون رونق بخشی به فعالیت این بخش‌ها و حضور پررنگ در هفتمین جشنواره مد و لباس فجر آگاهی یابند.

محمودی درباره زمان و مکان برپایی این رویداد گفت: نخستین گردهمایی مؤسسات مد و لباس کشور در تاریخ 5 بهمن 96 از ساعت 15 تا 18 در مجموعه باغ زیبا به نشانی خیابان شریعتی، خیابان قبا، کوچه قبا، کوچه کاج برگزار می‌شود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0