یک شنبه 26 خرداد 1398
اخبار

1396/11/11
برپایی جلسه شورای راهبردی تولید و فروش کارگروه مد و لباس کشور با مسئولین بسیج اصناف
جلسه شورای راهبردی تولید و فروش کارگروه مد و لباس کشور با مسئولین بسیج اصناف، اتحادیه‌‌های صنفی و مجلس شورای اسلامی به میزبانی دبیر کارگروه مد و لباس کشور برگزار شد.

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در جلسه شورای راهبردی تولید و فروش کارگروه مد و لباس کشور با مسئولین بسیج اصناف، اتحادیههای صنفی و مجلس شورای اسلامی به میزبانی دبیر کارگروه مد و لباس کشور با اشاره به لزوم ارائه الگوهای جدید ایرانی اسلامی به جامعه بیان کرد: کارگروه ساماندهی مد و لباس براساس قانون مصوب مجلس تشکیل شده و وظیفه آن ارائه الگوهای جدید ایرانی اسلامی به جامعه است که شورای راهبردی، شورایی تصمیمساز و مؤثر در برنامه های کلان نظام درعرصه پوشاک است.

او از حضور بسیج اصناف در این شورا ابراز خرسندی کرد و خواستار تعامل و همکاری بیشتر با بخش های مختف این مجموعه شد.

غلامرضا حسن پور، مسؤل سازمان بسیج اصناف کشور نیز در این جلسه اظهار داشت: با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته، ستادکل نیروهای مسلح تمام رده های نظامی و انتظامی را از برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا منع نموده است که این موضوع با استقبال اصناف و بازاریان مواجه شد.

وی با اشاره به موضوع نمایشگاههای بهاره گفت: بهترین روش، فروش فوق العاده مغازه هایی است که توسط اتحادیه ها به مردم معرفی می‌شوند که این شیوه با قانون نظام صنفی نیز مطابقت دارد.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0