یک شنبه 3 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1396/11/18
سلیمی: اثرگذاری جشنواره مد و لباس فجر بر صنعت کیف و کفش غیر قابل انکار است
دبیر کمیته کیف و کفش هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر بر اثرگذاری این رویداد در صنعت کیف و کفش کشور تأکید کرد.

محمدتقی سلیمی، دبیر کمیته کیف و کفش هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر درباره روند برگزاری این بخش از جشنواره گفت: خوشبختانه در سال جاری، بیش از هر زمان دیگری شاهد استقبال درخور مخاطبان از این بخش بودیم و آثار خلاقانه و بدیعی به دبیرخانه رسید.

سلیمی بر اثرگذاری این رویداد در صنعت کیف و کفش کشور تأکید کرد و گفت: به جرأت می‌توان گفت که جشنواره مد و لباس فجر بر آن است تا با کشف استعدادهای نو در تمامی عرصه‌ها به ویژه حوزه کیف و کفش، کمک کند تا بخش طراحی و صنعت در این حیطه به یکدیگر مرتبط شوند و شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش در تمام حوزه‌ها باشیم.

دبیر کمیته کیف و کفش هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر با اشاره به همراهی برندهای معتبر و کاربلد با این رویداد اظهار داشت: نگاه جشنواره بر این است که باید خروجی برندها و ویترین فروشگاه‌های ایرانی در سایه نگاه بومی سازی با مدهای ارائه شده در دنیا مطابقت داشته باشد و همین رویکرد بر اعتبار و اثرگذاری جشنواره فجر در عرصه مد و لباس به ویژه باابعاد بین المللی افزوده است.

سلیمی افزود: در چارچوب قوانین حاکم بر جشنواره، محدودیتی برای ارسال اثر از سوی طراحان و تولیدکنندگان هنر صنعت کیف و کفش نداشتیم و خوشحال و مفتخریم که علی رغم پایان مهلت ارسال اثر به هفتمین جشنواره فجر، همچنان شاهد استقبال و ارسال اثر هنرمندان از سراسر کشور هستیم.

هفتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، به همت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور از ششم تا سیزدهم اسفندماه 96 همزمان در تهران و چندین استان کشور برگزار می‌شود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0