چهارشنبه 1 خرداد 1398
اخبار

1396/11/19
هفتمین جشنواره مد ولباس فجر در 22 استان برگزار می شود
«علی اصغر زیلایی» دبیر بخش استان های هفتمین جشنواره مد ولباس فجر، سطح کیفی آثار این رویداد را بسیار خوب توصیف کرد و گفت: هفتمین جشنواره مد ولباس فجر در 22 استان کشور برگزار می شود.

زیلایی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا با بیان اینکه بخش استان ها یکی از بخش های چند گانه جشنواره مد و لباس فجر است، افزود: بخش اقوام و استان ها سال دومی است که به صورت غیر متمرکز برگزار می شود و مانند سنوات گذشته در محل و یا کاخ جشنواره، بخشی را به استان ها اختصاص نداده ایم.
وی ادامه داد: استان ها را تشویق و ترغیب کردیم تا اقدام به برگزاری جشنواره در استان خود کنند. 
زیلایی گفت: نمایشگاه و جشنواره های استانی دارای ترتیب و شماره استانی و کشوری است که امسال با برنامه ریزی انجام شده و با همکاری دبیر کارگروه ساماندهی مدو لباس کشور اتفاق افتاده است.
وی افزود: به سمتی حرکت می کنیم که 74 رویداد و نمایشگاه های کشوری در حوزه مد و لباس برگزار کنیم که امسال 22 استان با جشنواره مد و لباس فجر همراهی داشتند که هفت استان در نیمه اول سال میزبان بودند و 15 استان نیز همزمان با جشنواره مدو لباس فجر به استقبال این رویداد می روند.
دبیر بخش استان های جشنواره مد ولباس فجر گفت: سطح کیفی آثار جشنواره امسال بسیار خوب بود و امیدواریم هرسال شاهد مشارکت و سطح کیفی بالاتر آثار فعالان و طراحان باشیم.
زیلایی افزود: برگزاری جشنواره مد و لباس فجر استانی باعث مشارکت بیشتر طراحان و فعالان استانی است و اگر خروجی جشنواره استانی این باشد که اتحادیه پوشاک مربوطه و طراحان استان شناسایی شوند، حلقه مفقوده مد و لباس کشور کشف می شود.
وی گفت: همچنین این جشنواره استانی باعث می شود بانک اطلاعات طراحان و فعالان استان های هدف تکمیل شود.
زیلایی گفت: استان های گلستان، خراسان رضوی، گیلان، سیستان و بلوچستان، چهار محال و بختیاری، لرستان، فارس، آذربایجان غربی، کهگیلویه و بویراحمد، هرمزگان، بوشهر و کرمانشاه در این دوره همزمان با برگزاری هفتمین جشنواره مدو لباس فجر جشنواره میزبان بخش استانی این رویداد هستند.
هفتمین جشنواره مد و لباس فجر از 6 تا 13 اسفند ماه برگزار می شود. 


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0