یک شنبه 27 مرداد 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1396/12/05
نخستین نرم‌افزار جامع مد و لباس در ایران رونمایی می‌شود
نخستین نرم‌افزار (اپلیکیشن) جامع مد و لباس با هدف راه‌اندازی بستری نوین برای ایجاد ارتباط مؤثر میان عرضه و تقاضا در ایران رونمایی می‌شود.

مهدی محمودی، دبیر بخش فرهنگی هنری، انجمن‌ها و موسسات جشنواره‌های مد ولباس فجر و مدیر مؤسسات مد و لباس کشور با اعلام خبر رونمایی از نخستین نرم افزار جامع مد و لباس بیان کرد: طی سال‌های اخیر و با سرعت روزافزون رشد فناوری، شاهد پیشرفت و توسعه تکنولوژی‌های مرتبط با هنر صنعت مد و لباس هستیم که بر این اساس برخی از نرم‌افزارهای کاربردی در این حوزه طراحی شده است. ما برای اولین بار، برآنیم تا نخستین نرم افزار جامع مد و لباس را با هدف راه اندازی بستری نوین برای ایجاد ارتباط بین عرضه و تقاضا در ایران رونمایی کنیم.

محمودی درباره ویژگی‌های این نرم‌افزار گفت: اپلیکیشن جامع و کاربردی «مداَپ»، دارای ویژگی های متعددی همچون جستجوی پیشرفته کالا و خدمات، جستجوی مکانی، قیمتی و تخصصی به لحاظ ویژگی های طراحی و بصری پوشاک و سایر ملزومات در هر نقطه جغرافیایی است که بسیاری از مشکلات در زمینه تأمین نیاز موجود در این عرصه را مرتفع خواهد ساخت.

او افزود: بخشی از قابلیت های این نرم افزار همچون سایر اپلیکیشن‌های شبکه‌های اجتماعی، قابلیت «فالو، آنفالو، شیرکردن و نظردادن»  کردن کاربران را داراست که البته تمام فعالیت ها به منظور ایجاد نظم و یکپارچگی در این بخش توسط مدیریت نرم افزار رصد می‌شود.

محمودی در ادامه گفت: با توجه به قابلیت های کاربردی مداپ در چهارچوب مدیا مد، هر کاربر می تواند درپروفایل شخصی، فیلم‌های یک دقیقه‌ای را در راستای معرفی خود و محصول مد نظر خود منتشر کند که در این میان فیلم‌های آموزشی تا سقف یک ساعت هم به وسیله مدیران «مداَپ»  و همچنین کاربران بارگذاری خواهند شد.

مدیر مؤسسات مد و لباس کشور با اشاره به بخش آموزش تصویری(فیلم های آموزشی) و برپایی ورک‌شاپ‌های مجازی در این نرم افزار تصریح کرد: استفاده بخشی از فیلم‌های آموزشی رایگان است، اما بخشی دیگر با پرداخت ارقام ناچیز و در مقام یک ورکشاپ آموزشی تخصصی درعرصه مد و لباس به ارائه خدمات آموزشی به اقصی نقاط کشور می‌پردازند.

محمودی به بخش انتشار خبر، زمان و مکان حراج‌ها و تخفیف فروشگاه‌ها و مزون‌ها اشاره کرد و افزود: علاوه بر این، سایر رویدادها، همایش‌ها و سمینارها نیز در پروفایل افراد اطلاع رسانی شده و علاقه مندان می توانند به صورت رایگان از آخرین اخبار حراج ها، تخفیف ها، رویدادها و رونمایی تمام ارائه کنندگان محصولات مد و لباس قرار گیرند.

مدیر مؤسسات مد و لباس کشور در ادامه به یکی از بخش‌های جذاب این نرم افزار اشاره کرد و گفت: ساخت استایل یکی از ویژگی‌های این نرم افزار است و افراد می‌توانند با تعداد مشخصی تصاویر، استایل خود را به مشورت گذاشته و نظر دوستان خود را در خصوص آن در داخل اپ دریافت کنند.

او با تأکید بر اینکه تمامی خدمات این نرم‌افزار به شکل رایگان ارائه خواهد شد، اذعان داشت: بدون شک بحث ارائه امتیاز به پروفایل‌ها وکاربران موجود در اپ بوسیله مشتریان و مصرف کنندگان خدمات آنها با هدف ایجاد فرصت های بهتر در خدمت رسانی مؤثر منظور خواهد شد.

محمودی در خاتمه  از معرفی اپلیکیشن «مدآپ»  در حاشیه هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، خبر داد.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0