یک شنبه 27 مرداد 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1396/12/05
پیام وزیر ارشاد به جشنواره مد و لباس فجر
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر پیام داد.

متن پیام سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به این جشنواره به شرح زیر است:

"فرهنگ ایرانی منظومه‌ای متنوع از آداب و رسوم، سنت‌ها، آیین‌های ملی و دینی و زبان‌ها و گویش‌هایی است که روح وحدت و انسجام را در کالبد اقوام گوناگون این سرزمین دمیده است و استواری و بقای ملت بزرگ ایران مرهون اتکا بر دو پایه مستحکم ایرانی و اسلامی بودن در طول تاریخ پرفراز و نشیب این سامان بوده است.

در این میان پوشش و لباس به مثابه یک شأن انسانی، نمود بارز و تجلی بخش تنوع فرهنگی ما به شمار می‌رود. لباس در فرهنگ این سرزمین نشأت‌گرفته از باورها و ارزشهایی است که در بطن فرهنگ ایرانی موج می‌زند و صورتگر سیرت و اندیشه سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی است.

طراحان و تولیدکنندگان عرصه لباس و پوشش برای آفرینش هنرمندانه الگوهایی جذاب و مورد پسند و پذیرش جامعه تلاش خستگی‌ناپذیر دارند و کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در این مسیر دشوار و پرمخاطره، ایفاگر وظیفه‌ای سنگین برای نظام‌بخشی به فعالیت‌های این عرصه است تا با خودکفایی فرهنگی و اقتصادی، به راهبرد اقتصاد مقاومتی  جامه عمل بپوشاند.

 هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، اتفاق مبارکی به منظور خودشناسی، خودکفایی و خود ساختگی اقتصادی است تا به داشته‌های فرهنگ غنی خود توجه افزون‌تری کنیم و هویت اصیل خود را که جلوه بارز آن در «پوشش ایرانی» رخ می‌نماید قوام و دوام بخشیم.

به همه دست‌اندرکاران این رویداد فرهنگی درود می‌فرستم و امیدوارم برگزاری این جشنواره گامی ارزشمند در راستای ارتقای سطح فرهنگی جامعه و توجه به اصالت‌ها و ارزش‌های فرهنگ غنی ایرانی ـ اسلامی باشد. "

به گزارش ایسنا، هفتمین جشنواره مد و لباس فجر از ۶ تا ۱۳ اسفندماه در تالار وحدت، برج میلاد و سالن حجاب برگزار می‌شود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0