یک شنبه 27 مرداد 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1396/12/08
ارائه نشان
مسئول دبیرخانه بخش نمایش آثار هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر از ارائه نشان

آزاده آریایی، طراح لباس، مدرس دانشگاه و مسئول دبیرخانه بخش نمایش آثار هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، درباره بخش نمایشگاهی جشنواره و شیوه انتخاب آثار به خبرنگار هنرآنلاین گفت: آثاری که در این دوره از جشنواره به دبیرخانه رسید در قیاس با دیگر دوره‌ها پیشرفت بسیار خوبی داشتند و به همان اندازه بر روی چیدمان آثار هم در تالار وحدت حساسیت به خرج داده و تلاش کردیم که بخش نمایش آثار در شأن محصولات هنری هنرمندان‌مان در عرصه مد و لباس اسلامی ایرانی باشد.

مسئول دبیرخانه بخش نمایش آثار هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر از ارائه نشان "شیما" برای بیش از 3هزار اثر در این دوره از جشنواره خبر داد و گفت: از میان بالغ بر 6 هزار و 100 اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره و پس از داوری آثار در مرحله نخست توسط تیم هفت نفره داوری، بالغ بر 3500 اثر نشان شیما دریافت کردند و از میان همین تعداد اثر در بخش‌های مختلف جشنواره، آثاری هم به دبیرخانه راه پیدا کردند.

آریایی افزود: یکی از نکات حائز اهمیت در این دوره از جشنواره، کیفیت کاربردی آثار رسیده در بخش کیف و کفش بود که بسیاری از طراحان بیشتر به وجوه هنری و صنایع دستی بودن اثر توجه کرده بودند و به ویژه در بخش کیف، اغلب نمونه‌ها واجد شرایط برای حضور در یک نمایشگاه صنایع دستی بود.

او گفت: رسالت جشنواره مد و لباس فجر، ایجاد پیوند میان طراحان و تولیدکنندگان در تمام بخش‌ها است و اگر انتظار داریم که در حوزه کیف و کفش هم این مهم حاصل شود باید با شناخت بیشتر از بازار به طراحی و تولید دست بزنیم.

این مدرس دانشگاه و مسئول دبیرخانه بخش نمایش آثار هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر به برخی از شاخص‌های داوری در این دوره از جشنواره اشاره کرد و گفت:  بسترسازی، بکارگیری و اشاعه نمادها، نشان‌ها و مؤلفه‌های هویت اسلامی، ایرانی و کاربردی کردن آثار برگزیده از مهمترین شاخص‌ها و اهداف در برگزاری جشنواره مد و لباس فجر است و امیدواریم در پایان کار به تمامی این اهداف دست پیدا کرده باشیم.

هفتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، به همت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور از ششم تا سیزدهم اسفندماه همزمان در تهران و سه نقطه تالار وحدت، سالن حجاب، ویترین ملی برج میلاد و چندین استان کشور برگزار می‌شود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0