یک شنبه 27 مرداد 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1396/12/15
کسب مقام نخست هفتمین جشنواره مد و لباس فجر از سوی دانشگاهیان واحد تهران جنوب
دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب با حضور فعال خود در قسمت دانشگاهی هفتمین جشنواره مد و لباس فجر بخشی از توانمندی‌ها و ظرفیت های هنری استادان و دانشجویان دانشگاه را به نمایش گذاشت.

به گزارش آنا، رئیس دانشکده هنر و معماری واحد تهران جنوب با اشاره به غرفه اختصاصی واحد تهران جنوب در این نمایشگاه اظهار کرد: دانشکده هنر و معماری واحد تهران جنوب در این دوره با حضوری فعال در بخش های مختلف جشنواره توانست از این فرصت در برای ارائه ظرفیت های علمی و فرهنگی به خوبی استفاده کند.

لیلا کریمی فرد افزود: در بخش غرفه های علمی دانشگاهی نمایشگاه مد و لباس فجر، غرفه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به همت گروه طراحی لباس و انجمن علمی طراحی لباس دانشگاه حضوری پررنگ داشت.

عضو هیات علمی واحد تهران جنوب حضور در هفتمین نمایشگاه مد و لباس فجر را فرصتی مغتنم برای معرفی ظرفیت های مد و پوشاک اسلامی- ایرانی واحد تهران جنوب در سطح کشور عنوان و بیان کرد: حضور در این نمایشگاه فرصتی بود تا واحد تهران جنوب به عنوان تنها مجری رشته طراحی لباس بین واحدهای استان تهران دانشگاه آزاد اسلامی، بخشی از ظرفیت های فرهنگی، هنری و پژوهشی خود را در زمینه طراحی لباس که حاصل چهارسال فعالیت گروه طراحی لباس می باشد را عرضه کند.

وی افزود: در بخش مسابقه طراحی لباس و پارچه کودک و نوجوان سمیه شاهرخی از دانشجویان مقطع کارشناسی رشته طراحی لباس دانشگاه موفق به کسب رتبه اول و دریافت لوح تقدیر شد. او با ارائه اثر با نام (آرسو) و الهام گرفتن از لباس های قومی و محلی ایران توانست نظر داوران را به طرح خود جلب کند.

کریمی فرد اظهار کرد: در بخش مسابقه زنده طراحی لباس تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب موفق به کسب رتبه اول، لوح تقدیر و تندیس جشنواره شد. این موفقیت بزرگ درحالی به دست آمده که گروه های مختلف و بسیار حرفه ای در این رقابت شرکت داشتند. افسانه پناهی و هما شهبازی مهریزی از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد رشته طراحی پارچه و لباس دانشگده آزاد اسلامی واحد تهران جنوب اعضای تیم دانشگاه در این مسابقه بودند که با کسب رتبه اول در این مسابقه، طرح های اجرا شده آنها توسط بخش صنعت مورد توجه ویژه قرار گرفت.

به گزارش آنا در رقابت علمی و دانشگاهی (پایان نامه ها و مقالات) و در بخش پایان نامه های کاربردی، پایان نامه فرناز میرکاظمی با (تبیین چیدمان استراتژیک و پیشنهاد ساختار برای شرکت تخصصی طراحی پارچه، مد و لباس) با رهنمایی دکتر امیر هوشنگ حکمتی موفق به دریافت دیپلم افتخار جشنواره شدند.

در این دوره از جشنواره، دکتر امیر هوشنگ حکمتی عضو هیات علمی واحد تهران جنوب و مدیر گروه رشته طراحی لباس، به عنوان عضو هیات داوری در بخش علمی دانشگاهی جشنواره حضور داشت.

جشنواره مد و لباس فجر معتبرترین و اصلی ترین جشنواره مد و لباس کشور است که هر ساله با مدیریت کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می گردد. هفتمین دوره این جشنواره از 6 تا 13 اسفند ماه در سه نقطه تهران شامل تالار وحدت، برج میلاد و تالار حجاب برگزار شد.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0