یک شنبه 1 اردیبهشت 1398
اخبار

1397/01/29
ساماندهی حوزه طراحی زیورآلات ضروری است
اولین جلسه هماهنگی بخش زیورآلات کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در محل این کارگروه برگزار و بر ضرورت ساماندهی حوزه طراحی زیورآلات تاکید شد.

در این جلسه موضوعاتی مانند ضرورت انسجام بخشی فعالیت ­ها، ساماندهی و افزایش ثمربخشی طراحی در این حوزه­، ایجاد ارتباط فعال در بین طراحان زیورآلات، برقراری حلقه ارتباطی بین اجزا در برگیرنده، تجاری­‌سازی محصولات، افزایش دانش فنی، حمایت از نوآوری­‌ها و بین ساختار و بررسی چالش‌­های در پیش رو مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

در این جلسه حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور با تشکر از فعالیت تمامی دست­اندرکاران و هنرمندان و پیشکسوتان و داوران بخش زیورآلات هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس کشور از حمایت این کارگروه برای ایجادی ساختاری مناسب و تاثیر گذار و برنامه­ ریزی راهبردی و ایجاد ساختار مناسب با توجه به ارزش‌های تمدنی و فرهنگی ایران اسلامی و هم­چنین افزایش فعالیت تا بخش زیورآلات کارگروه را خواستار شد.

در ادامه مقرر شد با توجه به اهمیت موضوع و وجود ظرفیت­های گسترده طراحی زیورآلات در سراسر کشور اقدامات لازم برای برنامه‌ریزی و ساماندهی این حوزه به صورت هدفمند و پیش ­بینی ساختاری مناسب و با مشارکت تمامی دست­اندرکاران علمی، دانشگاهی، صنفی و با حضور هنرمندان پیشکسوت صورت پذیرد.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0