یک شنبه 27 مرداد 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/02/22
هنرمندان برگزیده هرمزگانی درسومین جشنواره منطقه‌ای مد و لباس خلیج فارس
هنرمندان برگزیده هرمزگانی درسومین جشنواره منطقه‌ای مد و لباس خلیج فارس که در بوشهر برگزار شد تجلیل شدند.

 به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان ، در مراسم اختتامیه سومین جشنواره منطقه ای مد و لباس خلیج فارس که با حضور دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، مسئولان و هنرمندان برگزار شد از برترین های این جشنواره تقدیر به عمل آمد.

دربخش علمی مقام اول جشنواره مشترکا تعلق گرفت به مقاله : نوشته سعیده غضنفری ورضا عامری با عنوان عوامل موثر بر فروش لباس های برند ایرانی با تکنیک تصمیم گیری چند نگاره و مقاله:نوشته پونه پاک نیا و رضاعامری از هرمزگان با عنوان ارزشهای اقتصادی،مذهبی،سیاسی،زیبایی و اجتماعی بر مدیریت مد با تکنیک های تصمیم گیری چند نگاره همچنین مقام دوم این بخش نیز از آن مقاله: نوشته مینا رنجبر کلینی با عنوان تجزیه و تحلیل مقایسه بین پارچه در ایران و مروری بر روش های مدرن و پیشرفته برای طراحی لباس از بندرعباس شد.

درخشان چاپ روی پارچه اثر چاپی آبرنگ و نمک کارشبنم سالاری پور و اثر چاپ باتیک کار ساناز نوروزی چناری در زمره منتخبین جشنواره قرار گرفتند.

هیات داوران جشنواره همچنین از مجموع ٢١ گروه که در سه بخش مانتو اجتماع، مانتو مجلسی و لباس مردانه به رقابت پرداخته بودند به شرح زیر تقدیر نمود: 

بخش مانتو اجتماع: 

مقام سوم را گروه برقع از هرمزگان با حضورنسرین ولی زاده طراح،مریم رییسی دوزنده و محدثه رحیمی شهواری بعنوان رودوز با لباس:الب حاشیه، کسب کردند و مقام دوم و اول نیز به گروه های سوفیا  و تنها از بوشهر  رسید.

در بخش مانتو مجلسی نیز لباس پارسه از هرمزگان با طراحی و دوزندگی شبنم درسخوان شایسته تقدیر معرفی شد و مقام سوم مشترکا به گروه های بلوچ دوز از سیستان و بلوچستان و سیریا از بوشهر.

همچنین مقام دوم مشترکا به گروه های چهار فصل ١ و چهار فصل ٢ از بوشهر 

و مقام اول نیز به گروه یاس کبود ١ از بوشهر رسید.

در بخش لباس مردانه نیز خوزستان و بوشهر صاحب مقام شدند.

دبیرخانه جشنواره منطقه‌ای مد و لباس خلیج فارس از سال ۹۵ کار خود را با برگزاری دوره های اول و دوم آغاز کرد و امسال میزبانی جشنواره را اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر  بعهده داشتند.

دکتر درویش نژاد ضمن تشکر از میزبانی این دوره و قدردانی از دکترقبادی دبیر کارگروه مد و لباس کشور و استقبال ایشان از ملی شدن دوره چهارم جشنواره اعلام کرد بزودی فراخوان  جدید جشنواره منتشر خواهد‌شد


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0