یک شنبه 27 مرداد 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/02/23
ایجاد آگاهی و فضای مناسب برای تبلیغات و معرفی برندهای ایرانی / نگاهی به دومین کتاب ملی مد و لباس ایران
معرفی برندهای ایرانی، گالری مد، مقالاتی در ارتباط با هنر صنعت مد و لباس و معرفی طراحان بنام... این موارد تنها بخشی‌هایی از دومین کتاب ملی مد و لباس ایران است.

دومین کتاب ملی مد و لباس ایران در هفدهمین روز از اردیبهشت‌ماه پس از مدت‌ها انتظار طی مراسمی رونمایی شد و دریچه‌ای جدید را به روی هنر صنعت مد و لباس ایرانی گشود، کتابی که اهداف آن در 10 بند عنوان شده و از مهمترین آنها می‌توان به ترغیب صاحبنظران و فعالان حوزه مد و پواک جهت ارائه دستاوردهای علمی و هنری مرتبط، ارتقای اطلاعات و ایجاد آگاهی درخصوص نوآوری طراحی پارچه و لباس در داخل و خارج کشور، گردآوری بانک اطلاعاتی، فراهم آوردن مسیرهای حمایت از کارآفرینی در قالب طراحی و تولید الگوهای جدید پوشش ایرانی اسلامی، معرفی ایده‌ها و روش‌های خلاقانه و استفاده از روش‌های نوین در زمینه برندینگ، مارکتینگ و معرفی درست آنها به آحاد جامعه و ایجاد فضای مناسب برای تبلیغات و معرفی شرکت‌ها و مؤسسات اشاره کرد.

مقدمه، معرفی برندهای ایرانی، دیباچه، گالری مد، مقالاتی در ارتباط با هنر صنعت مد و لباس و معرفی طراحان بنام... این موارد تنها بخشی‌هایی از دومین کتاب ملی مد و لباس ایران را به خود اختصاص داده است که با مدیر مسئولی یوسف خزائی، مدیر مؤسسه مد و لباس ققنوس در روزهای اخیر منتشر شده است.

IMG_0564

در نخستین بخش و پشت جلد کتاب، سخنی از جیانی ورساچه درج شده است: "شیفته هیاهوی مد نباشید، نگذارید که مد ارباب شما شود، چون شمایید که تصمیم می‌گیرید که پوشش و سبک زندگی شما چه اثری داشته باشد."

صفحه نخست کتاب به شعار "با افتخار ساخت ایران" مزین شده و درج لوگوهایی از برندهای مطرح ایرانی در حوزه مد و لباس آغازگر این کتاب است.

بخشی از مقدمه کتاب در صفحه 12 از 352 صفحه دومین کتاب ملی مد و لباس ایران به شرح زیراست:

"هنر صنعت مد و لباس جزء چند صنعت برتر دنیاست و سالانه 20 هزار میلیارد دلار در دنیا گردش مالی دارد و این یعنی، این صنعت روزهای پر رونق تری را در نیز در پیش خواهد داشت.

واقعاً 20 هزار میلیارد عدد قابل تأملی است و از ان قابل تأمل‌تر اینکه ما با این همه پشتوانه هنری و صنعتی در صنعت نساجی چقدر از این صنعت میلیاردی سهم داریم؟..."

و اما متن پیام سید مجتبی حسینی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در پی چاپ و انتشار این کتاب نیز از بخش‌های قابل توجه دومین کتاب ملی مد و لباس ایران است که در ادامه تصاویر آن را ببینید:

IMG_0563

IMG_0562

"دیباچه" شامل دو مقاله با عناوین "دوره گذار البسه بانوی دربار قاجار از دو منظر سنت و تجدد غربی نوشته مانا اباذری و حبیب‌الله طیبی و "توسعه فرهنگ مد زیست پایدار، راهکار مقابله با پدیده منفی مد سریع" نوشه فریناز فربد در این کتاب چاپ شده و مطالب ارزشمندی را پیرامون موضوعات مطرح در اختیار علاقه مندان قرار داده است:

99

6666

دیگر بخش‌های دومین کتاب ملی مد و لباس ایران به معرفی برندهای ایرانی اختصاص یافته که البته کمابیش این شرکت‌ها معرفی شده اند و اطلاعات تماسشان در اختیار مخاطبان اثر قرار گرفته است.

اما یکی از نکات قابل تأمل کتاب، بخش ژورنال گونه "گالری" است که با انتشار تصاویری از انواع لباس و آکسسوری آن به تبلیغ برندها پرداخته است.

در بین صفحات این بخش، تصاویری از برخی برندهای خارجی هم به چشم می‌خورد که البته به شکل رسمی در ایران نمایندگی دارند و جدیدترین محصولاتشان را عرضه می‌کنند. برای مثال می‌توان از تبلیغ ساعت‌های‌ سوئیسی "امیل دورشه"، "کرنا وین"، "جی اف فره"، "آتلانتیک"، "کاور"، "جوویسا"آندره موشه" و برند ایتالیایی "برازوی"نام برد که شاید بهتر بود همین صفحات هم به نام‌های ایرانی گره می‌خورد تا در صورت نبود نامی خاص خلاء این مهم پیش از پیش احساس شود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0