یک شنبه 27 مرداد 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/02/26
قبادی: 450 موضوع را در عرصه مد و لباس شناسایی کرده‌ایم
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور گفت: 450 موضوع را در عرصه مد و لباس شناسایی کرده وبا گروه‌های مختلف علمی و دانشگاهی در ارتباط با ثمربخشی این موضوعات ارتباط برقرار کرده‌ایم.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور با حضور در مراسم اختتامیه ششمین جشنواره ملی نقش تن‌پوش که روز سه شنبه 25 اردیبهشت ماه 97 در فرهنگستان هنر برگزار شد، ضمن تقدیر ازتمامی فعالیت‌های اثرگذار و جریان‌ساز در حوزه مد و لباس اظهار داشت: اینکه مقامات مسئول در دستگاه‌های مختلف، فعالیت خود را به سمت موضوع مد و لباس گسیل دهند امری ستودنی است و در این میان بحث نشانه‌شناسی و پرداختن به نمادهای فرهنگی و هنری در قالب لباس از اهمیت بسیاری برخوردار است.

او با اشاره به اینکه لباس در قرون مختلف ثابت کرده است که می‌تواند حمل کننده مفاهیم متعدد باشد بیان کرد: آمیختن پیام با مد در دنیا حائز اهمیت است و در این راستا بسیاری از جشنواره‌ها تکثیر دهنده شئونات فرهنگی هستند و نباید یک نتیجه گیری صرف را در هر دوره منتظر باشیم.

قبادی در ادامه گفت: حوزه مد و لباس از گستردگی بالایی برخوردار است و دراین میان 450 موضوع را در عرصه مد و لباس شناسایی کرده و با گروه‌های مختلف علمی و دانشگاهی در ارتباط با ثمربخشی این موضوعات ارتباط برقرار کرده‌ایم.

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور باتأکید بر اینکه باید تأثیر این حوزه را در تمامی زیرمجموعه‌ها متوجه و متصور باشیم بیان کرد: کشور ما از ظرفیت‌های بالایی در بخش طراحی و صنعتی مد و لباس برخوردار است و امیدواریم روزی شاهد این مهم باشیم که هر یک از طراحان پارچه و لباس در کنار یک تولیدکننده مشغول به فعالیت باشد و در این راستا لازم است گام برداشتن در جهت تولید محتوا را با جدیت در دستور کار قرار دهیم.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0