یک شنبه 26 خرداد 1398
اخبار

1397/03/05
تقدير وزير ارشاد از برنامه‌هاي تبليغي و محتوايي بخش عفاف و حجاب بيست و ششمين نمايشگاه قرآن كريم
سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازديد از بخش عفاف و حجاب بيست و ششمين نمايشگاه قرآن كريم از برنامه‌هاي تبليغي، ترويجي و محتوايي اين بخش تقدير كرد.

به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در چهارمين روز از خردادماه 97 از بخش عفاف و حجاب بيست و ششمين نمايشگاه قرآن كريم بازديد كرد.

در اين بازديد كه با همراهي حميد قبادي دبير كارگروه ساماندهي مد و لباس كشور و عبدالهادی فقهی زاده معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شد، قبادي توضيحاتي پيرامون فعاليت هاي پيش بيني شده شامل برنامه هاي تبلغي و ترويجي، برنامه نشست‌هاي تخصصي، مهدهاي قرآن، كارگاه هاي آموزشي و تعداد شركت كنندگان و غرفه هاي عرضه محصولات عفاف و حجاب در اين دوره  ارائه كرد.

قبادي همچنين وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي را در جريان روند برپايي سومين كنگره ملي شعر عفاف و حجاب و برپايي آئين اختتاميه اين رويداد در حاشيه بيست و ششمين نمايشگاه قرآن كريم قرار داد.

دبير كارگروه ساماندهي مد و لباس كشور در ادامه به معرفي تعدادي از غرفه داران و فعالاني كه در حوزه عفاف و حجاب داراي شعب عرضه در سراسر كشور و فعاليت هاي صادراتي به ويژه در كشورهاي مسلمان هستند پرداخت.

در اين ديدار، معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نيز بر توسعه برنامه هاي تبليغي و حمايت ستاد برگزاري از بخش عفاف و حجاب نمايشگاه تقدير كرد.

سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پايان اين بازديد از نحوه چيدمان غرفه‌ها در اين بخش و ساير ويژه برنامه‌هاي تبليغي، ترويجي و محتوايي تقدير كرد.

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تا ۱۴خرداد ماه از ساعت 17 تا 24 در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) برپاست و در این دوره از نمایشگاه بیش از 130 غرفه در مساحتی بالغ بر 5000 متر مربع در بخش عفاف و حجاب بیست و ششمین نمایشگاه قرآن کریم حضور دارند


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0