شنبه 25 خرداد 1398
اخبار

1397/05/13
دبیر کارگروه: هدف اصلی کارگروه ساماندهی مد و لباس، الگوسازی است
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور گفت: هدف نهایی این کارگروه از ارائه و صدور مجوز برای برگزاری جشنواره ها و نمایشگاه های این حوزه، الگوسازی جدید در جامعه است.

حمید قبادی در جلسه توجیهی برگزار کنندگان نمایشگاه های مد و لباس ایرانی اسلامی گفت: بستر سازی برای حضور و معرفی طراحان و عرضه بیش از 11 هزار الگو طی سال گذشته نشان از حرکت درست کارگروه ساماندهی مد و لباس در راستای وظایف قانونی خود است.
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور با اشاره به اینکه بهره برداری از شرایط موجود نیازمند صیانت و مراقبت توسط خود برگزار کنندگان است،گفت: در حقیقت شما وارث این شرایط هستید و باید به گونه ای قدم بردارید که این حوزه آسیب نبیند و امکان بهره برداری برای دیگران هم وجود داشته باشد.
قبادی با تاکید بر حرفه ای شدن در این حوزه گفت: باید به سمت تحقق مدسازی در جامعه حرکت کنیم و رابطه حقوقی تولیدکنندگان با هنرمندان و طراحان مشخص و تدوین شده باشد.
در سالهای اخیر، جریان مد و لباس در کشور رونق گرفته و فعالان این عرصه درصدد جهت دادن مد و لباس کشور به سمت اندیشه و خلاقیت های ایرانی و اسلامی تلاش های زیاد انجام داده اند.
ایجاد انگیزه برای حضور فعالان مد و لباس در بازار و عرصه های ملی و بین المللی، ایجاد پل ارتباطی هرچه بیشتر میان فعالان این حوزه و شناسایی ظرفیت ها و امکانات موجود و رونق بخشی از اهداف برگزاری رویدادهای مد و لباس در کشور عنوان شده است.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0