یک شنبه 26 خرداد 1398
اخبار

1397/05/16
جریان‌سازی برای بالا بردن سطح فرهنگ پوشش عاشورایی/ نمایشگاه شهریور برگزار می‌شود
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور از برگزاری نمایشگاه لباس عاشورایی در راستای جریان‌سازی و الگوسازی برای بالا بردن سطح فرهنگ پوشش عاشورایی خبر داد.

به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور كه در جلسه شورای برنامه‌ریزی سومین نمایشگاه لباس عاشورایی سخن می‌گفت، با برشمردن ضرورت‌های برگزاری این نمایشگاه گفت: در واقع نمایشگاه لباس عاشورایی زمینه‌ساز رشد فرهنگ پوشش  عاشورایی در جامعه است.

قبادی با تاكید بر جریان‌سازی و الگوسازی این نوع نمایشگاه‌ها برای بالا بردن سطح فرهنگ پوشش عاشورایی خاطرنشان كرد: امسال در نمایشگاه عاشورایی شاهد عرضه ده‌ها طرح و الگوی مناسب خواهیم‌بود كه خود زمینه‌ساز رشد فرهنگ پوشش عاشورایی در ایام سوگواری سالار شهیدان اباعبدالله حسین (ع) خواهدشد.

وی در بخشی دیگری از سخنانش استفاده از توان و خلاقیت جوانان خوش ذوق ایرانی و بالا بردن ظرفیت‌های داخلی و بهره‌گیری از فرهنگ و تمدن غنی ایرانی اسلامی را یكی از اهداف مهم این نمایشگاه دانست و افزود: در واقع نمایشگاه لباس عاشورایی فرصتی برای بروز و ظهور دستاوردهای ایرانی -اسلامی در حوزه فرهنگ پوشش عاشورایی و یكی از راه‌های مقابله با فرهنگ تحمیلی پوشش در این ایام است.

گفتنی است سومین نمایشگاه لباس عاشورایی شهریور ماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0