یک شنبه 26 خرداد 1398
اخبار

1397/06/05
برگزاری جلسات مقدماتی با موضوع؛
تفاهمنامه کاری بین کارگروه ساماندهی مد و لباس و دانشگاه فنی و حرفه ای

جلسات مقدماتی برای بررسی مفاد و بندهای تفاهمنامه کاری بین کارگروه ساماندهی مد و لباس و دانشگاه فنی و حرفه ای کشور برگزار می شود که در اولین جلسه مشترک دبیران بخش علمی دانشگاهی و صنعت کارگروه با رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای و مدیر ارتباط با صنعت این دانشگاه، هفته گذشته برگزار شد. شناسایی وضعیت موجود دانشگاه، رشته های مرتبط و برنامه های درسی حوزه طراحی لباس و طراحی پارچه مورد ارزیابی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در اولین جلسه که با حضور دکتر صالحی عمران ریاست دانشگاه فنی و حرفه ای برگزار شد، مواردی چون بررسی زمینه های همکاری و مشارکت بخش اجرایی دولت و بخش خصوصی و دانشگاه در دستور کار قرار گرفت.

در این جلسه دکتر صالحی عمران با اشاره به اینکه فراهم آوردن اقدامات لازم برای نزدیکی نگاه ها و دیدگاه های آکادمی در دانشگاه به حوزه دولت و جامعه و بخش اجرایی واحدهای صنفی باید در اولویت قرار گیرد، گفت: تشکیل کارگروه برای بررسی وضعیت موجود در شرایط حاکم برای رسیدن به یک تفاهمنامه مشترک، ضروری است. بنابراین گزارش در این جلسه موضوعاتی چون ارتقاء توانمندی های مدرسان و اساتید، رشد و تقویت ایده پروری و نوآوری و بررسی زمینه های مشارکت، بازنگری در برنامه های درسی مورد بحث و بررسی اعضا قرار گرفت.

گفتنی است جلسات مقدماتی برای تنظیم یک تفاهم نامه جامع کاری بین دانشگاه و دولت ادامه خواهد داشت.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0