یک شنبه 26 خرداد 1398
اخبار

1397/09/24
نشست هم اندیشی سیاست گذاران همایش طراحی و تولید پوشاک و منسوجات برگزار می شود
نشست هم اندیشی سیاست گذران همایش طراحی و تولید پوشاک و منسوجات، روز یکشنبه ٢٥ آذرماه سال جاری از ساعت ٩ الی ١٧ بعداز ظهر در سالن اجتماعات پژوهشکده پارچه و لباس دانشکده هنر دانشگاه الزهرا برگزار می شود.

انسیه زاهدی، عضو هیات علمی دانشگاه الزهرا در گفت و گو با روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، گفت: نشست هم اندیشی سیاست گذاران همایش طراحی و تولید پوشاک و منسوجات همایش  با رویکرد توسعه پایدار برگزار میشود.

وی افزود: در این نشست هم اندیشی یک روزه که با عنوان طراحی و تولید پوشاک و منسوجات برگزار می گردد. امیدوار هستیم بتوانیم برای توسعه پایدار کشور به برنامه های راهبردی در زمینه  طراحی و تولید پوشاک و منسوجات دست پیدا کنیم.

دبیر بخش علمی دانشگاهی هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجرتصریح کرد: پژوهشکده پارچه و لباس دانشکده هنر دانشگاه الزهرا روز یکشنبه ٢٥ آذرماه سال جاری از ساعت ٩ الی ١٧ بعداز ظهر در سالن اجتماعات پژوهشکده پارچه و لباس دانشکده هنر دانشگاه الزهرا، میزبان نشست هم اندیشی سیاست گذاران همایش طراحی و تولید پوشاک و منسوجات است.

زاهدی با اشاره به اینکه این نشست هم اندیشی در راستای برگزاری همایش طراحی ، تولید پوشاک و منسوجات در دانشگاه الزهرا همزمان با هفته مد و نو آوری در صنعت پوشاک برگزار می شود، اظهار داشت: در این نشست، اساتیددانشگاه الزهرا، رییس اتحادیه اصناف پوشاک، مسولان صنایع بزرگ مانند نیک طبع ،  آرتا مد،  نخ بافت ، آسیا ، تولیکا و روسای شرکت های مرتبط با دستگاه ها و ماشین آلات صنعت پوشاک حضور دارند و به بحث و تبادل نظر درباره رسیدن به راهبردهای هر یک از اعضای شرکت  کننده در هفته مد ونوآوری می پردازند.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0