یک شنبه 26 خرداد 1398
اخبار

1397/09/26
گلایه دبیر دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان:
استفاده ابزاری از سلبریتی هاممنوع/ جشنواره لباس کودک و نوجوان به کمک هنرمندان، برای فرهنگ سازی نیازدارد

مینو پدرام درحاشیه رونمایی از پوستر دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان در جمع خبرنگاران ضمن تقدیر از حضور نیکی مظفری بازیگر جوان کشور و تحصیل کرده طراحی لباس که به عنوان مشاور هنری دبیر جشنواره در این دوره حضور دارند، گفت: استفاده ابزاری از سلبریتی ها کار درستی نیست و ما هم با آن مخالف هستیم، اما استفاده از ظرفیت هنرمندان برای الگوسازی، فرهنگ سازی و نهادینه کردن پوشش مناسب و صحیح در حوزه کودک و نوجوان، امری ضروری است.

به گزارش ستاد خبری دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان، دبیر این جشنواره با ابراز گله از عدم استقبال هنرمندان و بازیگران کشور از این جشنواره، گفت: متاسفانه علیرغم درخواست های مکررجشنواره، از برخی هنرمندان و سلبریتی ها برای حضور و کمک به این جشنواره فرهنگی، شاهد عدم استقبال و حتی درخواست های مالی با رقم های نجومی بوده ایم و این موضوع جای بسی تعجب است.

وی با بیان اینکه اگر چه این نگاه و برداشت در همه هنرمندان کشور وجود ندارد و شاهد حضور هنرمندان کشور و سلبریتی ها در جشنواره امسال خواهیم بود، افزود: متاسفانه از برخی از سلبریتی ها دعوت به همکاری در این جشنواره کردیم  اما پاسخ مثبتی دریافت نکردیم.

دبیر دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان، اظهار داشت: حضور نیکی مظفری به عنوان مشاور دبیر جشنواره کودکو نوجوان، کمک بسیاری به این مجموعه خواهد کرد، امیدوارهستیم حضورایشان پلی برای ارتباط بین جامعه هنری کشور با حوزه پوشش کودک و نوجوان باشد.

پدرام در پایان خاطرنشان کرد: جشنواره کودک و نوجوان از همه هنرمندان و سلبریتی ها و حتی جامعه وزرشی کشور دعوت می کند، برای کمک به جشنواره در حوزه اطلاع رسانی و فرهنگ سازی و الگو سازی، همیاری و مساعدت داشته باشند.

دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان، از ١٨ الی ٢٢ دی ماه سال جاری در تالار آیینه فرهنگستان هنر برگزار می شود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0