یک شنبه 26 خرداد 1398
اخبار

1397/09/26
در دیدار دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس با مدیر شبکه کودک مطرح شد:
پرداختن به فرهنگ پوشش ازدوران کودکی اولویت کارگروه مد ولباس است

حمید قبادی دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در دیدار با مدیر شبکه کودک، گفت: یکی ازاولویت های کارگروه مد ولباس پرداختن به فرهنگ پوشش ازدوران کودکی است.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی، صبح روز دوشنبه ٢٦ آذرماه ، حمید قبادی دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس کشور به همراه سید مهدی جعفری مدیر روابط عمومی و علی پازکی مدیر رسانه ای کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور با محمد سرشار مدیر شبکه کودک و نوجوان و حسینی پور قایم مقام شبکه کودک دیدار و گفتگو کردند.

بنابراین گزارش، این دیدار با هدف ایجاد ارتباط و تعامل دوسویه و استفاده از ظرفیت های موجود در شبکه کودک برای فرهنگ سازی و نهادینه کردن فرهنگ پوشش از دوران کودکی از سوی کارگروه برنامه ریزی شد. در این جلسه حمید قبادی از حساسیت موضوع و دغدغه و اولویت کارگروه برای پرداختن و اطلاع رسانی فرهنگ صحیح پوشش از دوران کودکی سخن گفت.

وی همچنین مشارکت جدی بنا برتکلیف قانونی سازمان صداوسیما برای اطلاع رسانی مناسب و هوشمند به خانواده ها برای بالابردن حساسیت پوشش از دوران کودکی  را خواستار شد.

گفتنی است کارگروه ساماندهی مد و لباس با هدف ایجاد تعامل دوسویه  و بهره گیری از ظرفیت های موجود در سازمان صدا و سیما سلسله نشست هایی را با مدیران شبکه های مختلف برگزار می کند.

این گزارش می افزاید، در یک ماهه گذشته و درهمین راستا کارگروه ساماندهی مد ولباس کشور با قایم مقام سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران و مدیران شبکه های دوسیما، چهار سیما و پنج سیما، شبکه نسیم، شبکه امید، شبکه قرآن و معارف سیما و اداره کل روابط عمومی صداوسیما جلساتی را برگزار کرده است.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0