یک شنبه 27 مرداد 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/10/25
تالار رودکی میزبان کارگاه علمی، آموزشی «مجموعه سازی»
تالار رودکی میزبان کارگاه علمی، آموزشی «مجموعه سازی»

کارگاه علمی، آموزشی «مجموعه سازی» از سری کارگاه های آموزشی ویژه هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر است که روز پنجشنبه 27 دیماه ساعت 13 الی 17در تالار رودکی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد ولباس، کارگاه علمی، آموزشی "مجموعه سازی" از سری کارگاه های آموزشی ویژه هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر است که با هدف ارتقا سطح کیفی آثار طراحان شرکت کننده در جشنواره،  برگزار می شود.

بنابراین گزارش، کارشناسان و طراحان پیشکسوتی در کارگاه آموزشی علمی مجموعه سازی حضور دارند که طراحان می توانند با مشورت و همفکری از صاحب نظران این حوزه، اتودهای طراحی شده خود را در بخش مجموعه سازی ارزیابی و اصلاح نمایند بنابراین طراحان می توانند با همراه داشتن "طرح های اولیه مرتبط با پروژه مکران" در این کارگاه آموزشی شرکت کنند.

کارگاه علمی آموزشی «مجموعه سازی» از سری کارگاه های آموزشی ویژه هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر است که روز پنجشنبه 27 دیماه ساعت 13 الی 17در تالار رودکی به نشانی خیابان حافظ، خیابان استاد شهریار، معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،  تالار رودکی برگزار می شود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0