دوشنبه 25 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/10/26
توسط موسسه نورا حجاب طراحی شده است:
عرضه

مدیر موسسه نورا حجاب با اعلام این خبر، افزود: همزمان با ولادت حضرت زینب(س) "اولین مانتو مشاغل با رویکرد ایرانی اسلامی ویژه پرستاران"، به صورت نمادین رونمایی شد. مانتو مشاغل با رویکرد ایرانی اسلامی ویژه پرستاران توسط تیم طراحی موسسه نورا حجاب طراحی شده و هم اکنون به تولید انبوه رسیده است.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس وزرت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نرگس بامداد مدیر "موسسه نورا حجاب"، گفت: اولین مانتو مشاغل با رویکرد ایرانی اسلامی ویژه پرستاران توسط تیم طراحان موسسه نورا حجاب، طراحی  و همزمان با ولادت حضرت زینب(س) رونمایی شد.

وی افزود: یکی از مسایل مهمی که در موسسه نورا حجاب دنبال می شود این است که در حوزه پوشش بانوانی که در حرفه پزشکی مشغول به کار هستند بتوان پوششی را با استفاده از المان های ایرانی و اسلامی به جامعه عرضه کرد. موسسه نورا حجاب به دنبال تولید طرح های بکر ، جدید و غیر تکراری در بازار است و سعی دارد در حوزه حجاب و عفاف برندی را به جامعه معرفی کند.

وی تصریح کرد:  یکی از انگیزه های طراحی لباسی ویژه پرستاران این بود که برخی از دوستانم در حرفه پرستاری مشغول به فعالیت بودند و از نبود پوشش مناسب در این حرفه خبر میدادندکه لباسی ملی ویژه حرفه پرستاری با استفاده از المان های ایرانی اسلامی وجود ندارد. موسسه نورا حجاب در زمینه طراحی پوشش های مختلف در مناسبت های موجود در تقویم سال کشور هم اکنون مشغول فعالیت است و امسال نیز در همین راستا به مناسبت روز پرستار اقدام به عرضه اولین مانتو مشاغل با رویکرد ایرانی اسلامی ویژه پرستاران کرده است.

بامداد اظهار داشت: وظیفه یک برند حجاب صرفا تولید تکراری های بازار نیست بلکه وارد کردن طراحی های جدید و نوآورانه به سطح جامعه است که با ذائقه سنجی و کشف سلیقه های مختلف مردم به نیاز آنها پاسخ دهد.

مدیر موسسه نورا حجاب با تاکید براینکه بانوان ایرانی باید در همه جا به تناسب موقعیت شغلی پوشش راحت و کامل و آراسته ای داشته باشند، بیان کرد: این حق بانوان محجبه ایرانی است که در عین حال که آراسته به حجاب اسلامی هستند پوششی زیبا، مناسب، راحت و مطابق با عرف جامعه بپوشند و در محیط کار راحت و آسوده حتی بدون پوشش چادر، پوششی متناسب با محیط کار و با حجاب داشته باشند.

وی با بیان اینکه در لباس مشاغل بانوان کشور باید بازنگری صورت گیرد، تصریح کرد: لباس های مشاغل گوناگون بانوان لباس هایی یکنواخت و با رنگ های تیره است و در طراحی آن هیچ  المانی ایرانی و اسلامی بودن نداشت ما در این لباس جدید با بکارگیری المان هایی که مطابق با عقاید و فرهنگ کشور است توانستیم اولین مانتو مشاغل با رویکرد ایرانی اسلامی" ویژه پرستاران را  طراحی و به تولید انبوه برسانیم.تیم طراحان نورا حجاب در زمینه پوشش حجاب فعال است و تلاش می کند پوششی را به جامعه ارایه دهد که برگفته از فرهنگ غنی ایرانی اسلامی باشد.

 


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0