دوشنبه 25 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/10/30
آیین رونمایی از مجموعه لباس های ایرانی با تلفیق سنت و مدرنیته برگزار می شود
پاک بین طراح پیشکسوت و برتر لباس کشور از آیین رونمایی از مجموعه لباس های ایرانی با تلفیق سنت و مدرنیته در قالب نمایشگاه لباس، روز جمعه پنجم بهمن ماه سال جاری ساعت ۱۱ الی ۱۷ در هتل اسپیناس پالاس واقع در سعادت آباد، میدان بهرود، خیابان عابدی، خیابان ۳۳،شماره ۲۱، خبرداد.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد ولباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، صدیقه پاک بین طراح پیشکسوت و برتر لباس با اعلام این خبر افزود: باحمایت کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، آیین رونمایی از مجموعه لباس های ایرانی با تلفیق سنت و مدرنیته با شعار "نقش های سنتی، طراحی مدرن" برگزار می گردد.

عضو هیات علمی دانشگاه الزهرا درباره اهداف برگزاری این نمایشگاه، تصریح کرد: تغییر ذائقه مردم ایران نسبت به پوشاک داخلی، مهمترین هدف برگزاری این نمایشگاه است.

این طراح برتر و پیشکسوت لباس کشور بیان کرد: بیش از ۸۰ دست لباس سنتی برگرفته از سوزن دوزی های زنان بلوچ، پته دوزی کرمان، گلیم ها و پارچه های دست بافت وشعر بافی کاشان و کرمانشاه و گلیم های سیرجان، کالکشنی از تلفیق لباس های سنتی ایل قشقایی، بختیاری، کردی با مدرنیته در قالب مانتوی اجتماع، کت و شلوار، کت و دامن و لباس مجلسی در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

وی اظهار داشت: کاری که برای اولین بار صورت گرفته است،از مجموعه لباس های ایرانی با تلفیق سنت و مدرنیته عرضه شده در هتل اسپیناس پالاس، لباس هایی از تکه پارچه های سنتی قومیت های مختلف ایران ویژه مراسم عقدکنان، طراحی شده است. دختران و پسرانی که علاقمند به لباس های سنتی اما مدرن هستند، می توانند از لباس های سنتی مدرن ایرانی اسلامی در مراسم نامزدی و عقد کنندگان استفاده کنند.

پاک بین خاطرنشان ساخت: همچنین لباس هایی با تلفیق سنت و مدرنیته و برگرفته از لباس های سنتی قومیت های مختلف، با هدف معرفی لباس ملی و با هویت ایرانی، ویژه سلبریتی ها و اشخاص مهم مانند سفرا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، هنرمندان و اشخاص معروف در هنر، سیاست، فرهنگ طراحی شده است که در نمایشگاه به نمایش گذاشته می شود.

وی درپایان یادآورشد: آیین رونمایی از مجموعه لباس های ایرانی با تلفیق سنت و مدرنیته در قالب نمایشگاه لباس، روز جمعه پنجم بهمن ماه سال جاری ساعت ۱۱ الی ۱۷ در هتل اسپیناس پالاس سعادت آباد، میدان بهرود، خیابان عابدی، خیابان ۳۳، شماره ۲۱، سالن پالاس طبق همکف برگزار می شود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0