دوشنبه 25 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/11/06
دبیرکارگروه ساماندهی مدولباس : درجهت حرفه ای سازی علوم طراحی لباس گام برمیداریم
آیین رونمایی از مجموعه لباس های ایرانی با تلفیق سنت و مدرنیته :

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به برگزاری آیین رونمایی از مجموعه لباس های ایرانی با تلفیق سنت و مدرنیته گفت: با رونمایی  از این گونه آثار در جهت حرفه ای سازی علوم طراحی لباس در کشورگام برمیداریم.

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اینکه یکی از کارهای مهم  در سال 1398 رونمایی از مجموعه سازی در برند ها است، گفت: یکی از کارهای مهمی که در سال آینده دنبال خواهیم کرد رونمایی از مجموعه سازی در برند ها و نشان تجاری در کشور است.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد ولباس  کشور،  حمید قبادی دبیر کار گروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روز جمعه 5 بهمن ماه سالجاری در مراسم رونمایی مجموعه لباس های ایرانی با تلفیق سنت و مدرنیته که در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد، با بیان این مطلب افزود: در رونمایی از مجموعه لباس ایرانی که حاصل زحمات و تلاش طراح پیشکسوت و برتر کشور خانم صدیقه پاک بین بود توان و ایده های خلاق طراحان کشور در معرض دید همگان قرار گرفت و همه تلاش ها شان دهنده علاقمندی و ظرفیت موجود طراحان کشور برای تامین نیاز روز مردم و کشور است.

مشاور معاون امور هنری وزیر ارشاد با بیان اینکه رونمایی از این گونه آثار گام نهادن در جهت حرفه ای سازی علوم طراحی لباس در کشور است، گفت: بسیاری از دارندگان نشان تجاری قدرتمند دنیا درحال برگزاری چنین رویدادهایی هستند و رونمایی از مجموعه سازی برند ها در ایرانی اقدامی حرفه ای در جهت حرفه ای شدن در زمینه مد ولباس ایرانی و اسلامی با تلفیق سنت و مدرنیته خواهد بود.

قبادی با اشاره به تبلیغات وسیع رسانه های خارجی درباره لباس ایرانی و اسلامی، تصریح کرد: همه اتحادیه ها، انجمن ها و طراحان مد و لباس باید به میدان آمده و با خلاقیت و نو آوری در تولید لباس های متناسب با سبک ایرانی اسلامی، میزان علاقه مندی مردم به این گونه آثار را افزایش دهند.امروز خوشبختانه عزم و اراده جدی با وجود اختلاف سلیقه ها، به اشتراک نظر رسیده است.

مشاور معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با خاطرنشان کرد: همانطور که هر سال می بینید جشنواره بین المللی مد ولباس فجر آثار فاخری را پس از داوری با حمایت تولید کنندگان و طراحان وارد بازار مصرف کشور می کنند، امیدوار هستیم طراحانی که دارای برند های فعال  هستند رونمایی از مجموعه هایشان را به شکلی بسیار زیبا و کاملا حرفه ای در جشنواره های مختلف و بخصوص نمایشگاهی به نمایش دربیاورند.

قبادی با بیان اینکه مد و لباس کشور نیازمند حمایت طراحان و تولید کنندگان است، تصریح کرد: اگر حمایت و تکریم از طراحان کشور در حوزه مد و لباس نکنیم نمی توانیم شاهد رشد و توسعه لباس های ایرانی و اسلامی در کشور باشیم لذا رونمایی از چنین مجموعه هایی باعث می شود تا نمونه برندهایی مانند آثار ارزشمند طراح برترو پیشکسوت خانم پاک بین وارد بازار مصرف کشور شود و از  این طریق می توان پاسخگوی رسانه ها و نیازهای مردم بود.

فاطمه ذوالقدر نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی نیز با حضور در این مراسم گفت: خلا اصلی در حوزه مد ولباس توجه نداشتن به تلفیق لباس های سنتی و مدرنیته بوده است چراکه اگر پیش از این به این حوزه توجه میشد شاهد صادرات لباس های سنتی ایرانی با طراحی مدرن بودیم. اگر توجه و حمایت همه دستگاه هاو حتی مردم برقرا ر باشد حوزه مد و لباس ایرانی و اسلامی می تواند به حوزه ای درآمد زا و همچنین ارز آور با صادرات انبوه تبدیل شود.

مراسم افتتاحیه مجموعه لباس های ایرانی اسلامی با تلفیق "سنت و مدرنیته" روز جمعه  5 بهمن ماه با حضورحمید قبادی دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، مریم ایمانیه همسر وزیر امور خارجه،  پویا محمودیان معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، فاطمه ذوالقدر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، علیرضا شیروی مدیر کل خبرگزاری ها و مطبوعات خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از فعالان و طراحان لباس در هتل اسپیناس برگزار شد.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0