دوشنبه 25 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/11/16
زاهدی:26 کارگاه آموزشی در بخش علمی دانشگاهی برگزار شده است
دبیر بخش علمی و دانشگاهی هشتمین جشنواره مد و لباس با بیان اینکه تا قبل از برگزاری جشنواره تا به امروز26 کارگاه آموزشی در بخش علمی دانشگاهی برگزار شده است، گفت: در نشست هشتمین جشنواره مد و لباس فجر در بخش علمی هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر تاکنون 26 کارگاه آموزشی (ورک شاپ) برگزار شده است که امسال از این بخش استقبال خوبی شد.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد ولباس کشور، انسیه زاهدی دبیر بخش علمی و دانشگاهی هشتمین جشنواره مد و لباس، گفت: پس از هفت دوره برگزاری جشنواره مد و لباس فجر و تحلیل نقاط ضعف و قوت آن در بخش علمی و دانشگاهی تغییری ایجاد کردیم که ثمر بخش است، هر سال در این بخش پایان نامه، پژوهش‌ها و مقالاتی را دریافت می‌کردیم که داوری می‌شد ولی در دسترس عموم قرار نمی‌گرفت ولی امسال در دو مرحله دانشگاه و ارائه عموم خواهیم داشت.

 دبیر بخش علمی و دانشگاهی هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر افزود:  در این دوره تصمیم گرفته شد که این بخش در 2 مرحله برگزار شود، یک مرحله در دانشگاه الزهرا با همکاری همه دانشگاه ها برگزار شد و فراخوان مقاله با موضوع « رویکرد توسعه پایدار» داده شد مقالات رسیده  در این بخش 10 برابر شد که 40 مقاله روز سوم دی ماه ارایه حضوری شد. در این بخش2 شرکت کننده از دانشگاه پاریس و ایتالیا داشتیم.

 وی با اشاره به برگزاری هفته نوآوری در صنعت مد و پوشاک دردانشگاه الزهرا گفت: هفته نوآوری با رویکرد فرهنگ سازی در هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر برگزار شد، ما مد را صرفا برای لباس نمی دانیم. در صنعت پوشاک و مد دانشگاه صنعت و پوشاک و جامعه و بخش های پژوهشی درگیر هستند.

وی افزود: در بخش علمی هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر تاکنون 26 ورک شاپ برگزار شده است که با استقبال مواجه شد.

دبیر بخش علمی و دانشگاهی هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجرگفت: در جشنواره فجر امسال 110 مقاله 84 پایان نامه دریافت کردیم و در بخش مسابقه تصویرسازی و طرح اول 1 هزار و 310 تصویر به دست ما رسیده است که امیدوارم در داوری ها بهترین ها را انتخاب کنیم، همچنین 15 نشست تخصصی و آموزشی در جشنواره در بوستان گفت و گو برپا می کنیم.

انسیه زاهدی افزود: بخش علمی و دانشگاهی هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجرگفت تعامل خوبی با بخش جواهرات و کیف و کفش دارد؛ ما پوشاک را به مفهوم عام در نظر می گیریم و در طرح هایمان می خواهیم طرحی برگزار شود که لباس هم ملحقات اش را دربر بگیرد.

نشست خبری هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر پیش از امروز یکشنبه 15 بهمن با حضور حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس، علی شیرازی، رییس اتحادیه پوشاک، صدیقه پاک، بین دبیر هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، انسیه زاهدی، دبیر بخش علمی و دانشگاهی این رویداد هنری در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر با شعار « خوشا مکران و نقش بی مثالش» از 26 بهمن تا 2 اسفند در بوستان گفتگو برگزار می شود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0