دوشنبه 25 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/11/17
اعلام برنامه‌های بخش صنعت هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر
دبیر بخش صنعت، برنامه‌های این بخش را در هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر اعلام کرد.

حمید رضا نیک طبع دبیر بخش صنعت هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر در گفتگو با کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور گفت: بیش از 40 شرکت کننده در بخش صنعت و فناوری های نوین، با تمام قدرت در جشنواره امسال شرکت کرده اند و آخرین دستاوردهای خود را جهت استفاده طراحان در هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر به نمایش می گذارند.

وی تصریح کرد: امسال در جشنواره هشتم برای اولین بار «پلت فرم های فروش تولید داخلی» رونمایی می شود.همچنین کارگاه های آموزشی به منظورتبادل نظر بین طراحان، صنعتگران پارچه و کارخانه داران برگزار می شود. در واقع هدف اصلی کارگاه های آموزشی نیاز سنجی طراحان برای طراحی در کارخانه، استفاده از نبوغ و استعداد طراحان در تولید پارچه می باشد.

نیک طبع بیان کرد: در بخش صنعت هشتمین جشنواره بین اللمللی مد و لباس فجر، نشست های تخصصی بین طراحان و تولید کنندگان و صنعتگران برگزار خواهد شد .

دبیر بخش صنعت هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر اظهار داشت: دانشگاه، صنعت و طراح سه راس مثلثی هستند که اگر ارتباط و تعامل بین این سه برقرار باشد، بسیاری از مشکلات در زمینه طراحی و فروش لباس حل می شود.

نیک طبع به دیگر برنامه های بخش صنعت در هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر اشاره کرد و افزود: امسال در بخش صنعت جشنواره، توانمندی های فروش پارچه ایرانی و توانمندی کارخانجات کشور را به نمایش گذاشته خواهد شد.

هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، با شعار "خوشا مکران و نقش بی مثالش" ٢٦بهمن تا ٢ اسفند ٩٧ از ساعت ١٠صبح تا ٨ شب در مجتمع نمایشگاهی "بوستان گفتگو" برگزار می‌شود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0