دوشنبه 25 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/11/17
پاک بین: آثار هویت ساز جشنواره مد و لباس فجر روانه بازارهای جهانی می شود
دبیر هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، گفت: تلاش می کنیم بازارهای جهانی را در زمینه طرح های هویت ساز مد و لباس ایرانی،اسلامی تصاحب کنیم به همین منظور برای راه یافتن و عرضه آثار هشتمین جشنواره بین‌المللی مد ولباس فجر به بازارهای جهانی تلاش خواهیم کرد.

صدیقه پاک بین دبیر هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر در گفتگو با کارگروه ساماندهی مد ولباس، گفت: به طراحان هنرمند جشنواره توصیه میکنم طرح هایی را برای مردم طراحی کنند که در عرصه جهانی هم برای کشور و هم برای مردم ایران بتواند هویت سازی کند.

وی تصریح کرد: تلاش می کنیم بازارهای جهانی را در زمینه طرح های هویت ساز مد و لباس ایرانی،اسلامی تصاحب کنیم به همین منظور برای راه یافتن و عرضه آثار هشتمین جشنواره بین‌المللی مد ولباس فجر به بازارهای جهانی تلاش خواهیم کرد.

پاک بین بیان کرد: انتظار می رود طراحان ایرانی به بهترین شکل خلاقیت و ایده های جدید خود را در هشتمین جشنواره بین‌المللی مد ولباس فجر به منصه ظهور برسانند.

دبیر هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر اظهار داشت: در مجموعه سازی و کالکشن که امسال مکران موضوع ویژه جشنواره فجر هشتم است طراحان با الهام گرفتن از طبیعت بکر و دیدنی مکران، آثار باستانی، نقاشی ها، تاریخ پوشاک اقوام، هویت ایرانی را در مجموعه لباس های کالکشن به نمایش خواهند گذاشت.

وی رنگ بندی ها، جنس پارچه را در آثار مجموعه سازی دوفاکتور مهم عنوان کرد وگفت: چگونه قرارگیری پوشش رنگ ها در کنار یکدیگر، استفاده از بهترین و مرغوبترین پارچه ها در طراحی لباس همه در سایه دانش و خلاقیت طراحان رقم خواهد و به این ترتیب جشنواره هشتم فجر، رقابت سالمی را دربین سایر طراحان جامعه  ایجاد می کند.

پاک بین حضور تولید کنندگان و صاحبان صنعت را در هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر مهم دانست و افزود: مد و لباس کشور نیازمند توجه صاحبان صنعت به طراحان لباس کشور است، توجهی که با برقراری ارتباط میان طراح و تولید کننده، اتفاقات خوبی را در جشنواره رقم خواهد زد تولید کنندگان با خریداری و به تولید انبوه رساندن آثار برتر طراحان باعث رونق بازار داخلی پوشاک خواهند شد.

هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، با شعار "خوشا مکران و نقش بی مثالش" ٢٦بهمن تا ٢ اسفند ٩٧ از ساعت ١٠صبح تا ٨ شب در مجتمع نمایشگاهی "بوستان گفتگو" برگزار می‌شود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0