دوشنبه 31 تیر 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/11/25
مریم یاستی: پیوند بین طراح و تولیدکننده در جشنواره هشتم فجر عمیق تر شده است
مدیر خانه مد

مریم یاستی طراح لباس و مدیر برند "میم" در گفتگو با روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد ولباس کشور، گفت: نبود پیوند بین طراح و تولید کننده در گذشته حلقه مفقوده ای در صنعت پوشاک کشور بود که این پیوند مهم و عمیق پس از برگزاری هفت دوره از جشنواره مد ولباس فجر در دوره هشتم به همت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور به ثمر نشسته است.

وی افزود: بسیاری از طراحان جوان کشورمان پس از فارغ التحصیلی از رشته های مختلف هنر، دوخت و طراحی لباس به صورت انفرادی و گمنام فعالیت می کنند و هیچ تولید کننده ای حاضر به همکاری با یک طراح جوان نبود و همین امر مشکلی اساسی برای طراحان جوان محسوب می شد.

مدیر خانه مد " میم" اظهار داشت: با تلاش دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و ایجاد فضایی صمیمی برای برقراری ارتباط طراحان و تولید کنندگان در تجاری سازی و به تولید انبوه رساندن آثار فاخر هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر، پیوند طراح و تولیدکننده در جشنواره هشتم فجر، عمیق تر شده است.

یاستی با اشاره به صحبت های معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، تصریح کرد: همانطور که این مقام مسئول روی آن تاکید کرده است، جشنواره مد و لباس فجر پس از هفت دوره برگزاری از هفت خوان گذشته و هم اکنون در دوره هشتم بربال شکوفایی نشسته است، گویای این حقیقت است که کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور برای این شکوفایی تلاش بسیاری کرده است تلاشی که منجر به پیوند عمیق بین طراحان و تولید کننده شده است .

وی با بیان اینکه تجاری سازی در عرصه مد و لباس اتفاق نخواهد افتاد مگر اینکه بین طراح و تولید کننده پیوند عمیق برقرار شود، خاطرنشان کرد: این پیوند عمیق منجر به راه یافتن جشنواره مد ولباس فجر به قله های شکوفایی صنعت پوشاک کشور می شود.

هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، با شعار خوشا مکران و نقش بی مثالش ٢٦بهمن تا ٢ اسفند ٩٧ از ساعت ١٠صبح تا ٨ شب در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار می‌شود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0