دوشنبه 31 تیر 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/11/27
نحوه طراحی لباس تئاتر و سینما آموزش داده می شود
نشست تخصصی«طراحی لباس تئاتر و سینما» از سری نشست های تخصصی بخش علمی و دانشگاهی هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر صبح روز یکشنبه 28بهمن ماه ساعت 11 الی 12:30 در بوستان گفتگو برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، نشست تخصصی«طراحی لبای تئاتر و سینما» از سری نشست های تخصصی بخش علمی و دانشگاهی هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر صبح روز یکشنبه 28بهمن ماه ساعت 11 الی 12:30 در بوستان گفتگو برگزار می شود.

دراین نشست سهیلا جوادی، علی سلیمانی درباره نحوه طراحی لباس تئاتر و سینما برای دانشجویان و هنرجویان و شرکت کنندگان سخنرانی می کنند.

دومین نشست تحت عنوان «بررسی تحولات پوشاک در قرن طلایی مد و تاثیرات کنونی آن» با حضور سهیلا جامی، یاسمن شیشه‌گران و مرضیه صفری از ساعت 14:30الی13 برگزار خواهد شد.

همچنین در پایان دومین روز از هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر نشست «اوریگامی جهت پارچه‌سازی لباس» با حضور فرشاد حیدری از ساعت 16:30-15 برپا می‌شود.

هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، با شعار خوشا مکران و نقش بی مثالش ٢٦بهمن تا ٢ اسفند ٩٧ از ساعت ١٠صبح تا ٨ شب در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار می‌شود.

 


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0