دوشنبه 31 تیر 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/12/01
مهناز فتحی: یکی از منافع طراحی کیف و کفش قطع واردات خارجی و اشتغالزایی در کشور است
یک طراح کیف و کفش: کیف و کفش به عنوان یکی از ملحقات مد و لباس به شمار می رود، اگر به طراحان داخلی بها داده شود باعث قطع واردات کیف و کفش خارجی به کشور و اشتغالزایی می شود.

مهناز فتحی طراح کیف و کفش در گفتگو با کارگروه ساماندهی مد ولباس کشور، با بیان اینکه کیف و کفش یکی از ملحقات مد و لباس مطرح است، گفت: رشته طراحی کیف و کفش در دانشگاه های کشور آموزش داده می شود و دانشجویان این رشته تحصیلات آکادمیک خود در حوزه طراحی کیف و کفش می گذرانند، اما در جامعه و جشنواره های مد و لباس به این موضوع کمتر توجه شده است.

وی اظهار داشت: طراحان جوان بسیاری در رشته طراحی کیف و کفش در کشور داریم که جایی برای عرضه محصولات خود ندارند و هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر این امکان را برایشان فراهم کرده تا آثار آنها دیده شود.امیدوارم جشنواره فجر مکانی برای معرفی و شناسایی طراحان کیف و کفش باشد.

فتحی تصریح کرد: در طراحی کیف و کفش هم باید سنت و مدرنیته تلفیق شود تا بازارهای جهانی را نیز تصاحب کنیم.طراحانی که به صورت آکادمیک دانش طراحی کیف و کفش را یاد میگیرند باید در کنار طراحان سنتی نیز کار کنند و از تجربیات آنها استفاده کنند. طراح کیف و کفش بسیار کم داریم در مقایسه با طراحان لباس طراح کیف و کفش کم داریم .خرید کیف و کفش برای مردم مهم است برخی رنگ و مدل کیف و کفش خود را با لباس هایشان ست می کنند.

وی تصریح کرد: هماهنگی عمیقی باید بین طراحان کیف و کفش و لباس صورت گیرد تا با یکدیگر همکاری کنند.هنر طراحی کیف و کفش توسط طراحان این حوزه دارای منافع عمومی زیادی است از جمله این منافع قطع واردات کیف و کفش و رونق بازار داخلی و اشتغال طراحان کیف و کفش می شود.

هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، با شعار خوشا مکران و نقش بی‌مثالش ٢٦ بهمن تا ٢ اسفند ٩٧ از ساعت ١٠ صبح تا ٨ شب در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار می‌شود.

 


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0