دوشنبه 31 تیر 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/12/01
وحید بصیری : ارتباط صنعت و دانشگاه در هشتمین جشنواره مد و لباس فجر برقرار شده است
مدیر شرکت پیشگامان خلاق نوین ابداع، گفت: این شرکت با کسب مجوز از کارگروه ساماندهی مد و لباس پل ارتباطی صنعت نساجی مد و لباس با فارغ التحصیلان و پیشکسوتان و اساتید برقرار کرده است .

وحید بصیری مدیر شرکت پیشگامان خلاق نوین ابداع در گفتگو با روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور با بیان این مطلب افزود: شرکت پیشگامان خلاق نوین ابداع اولین زیست بوم نساجی مد و لباس با شعار کارآفرینی و اشتغال با شرکت در هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر چند هدف را دنبال می کند اول اینکه پل ارتباطی صنعت نساجی مد و لباس با فارغ التحصیلان و پیشکسوتان و اساتید برقرار شود تا کارفرمایان بتوانند از قشر تحصیلکرده بهتر استفاده کنند.دوم فروش بی واسطه را در اپلیکیشن و سایت قرار داده ایم و چند روز است که این شرکت با مجوز کارگروه ساماندهی مد ولباس کشور و همزمان با برگزاری جشنواره بین المللی مد و لباس فجر فعالیت خود را آغاز کرده است.

بصیری ادامه داد: در سال ۱۳۹۸ بنا داریم اسامی کارجویانی که به دنبال کار هستند را در یک بانک اطلاعاتی جمع آوری کرده و زمینه استخدام آنها را فراهم کنیم .

وی تصریح کرد: یکی از قابلیت های این سیستم این است که سعی کرده ایم بدون واسطه کار را انجام دهیم و بیشتر به اشتغالزایی و کارآفرینی توجه کنیم همان حلقه مفقوده ای که ارتباط صنعت و دانشگاه را به هم متصل می کند.

وی خاطرنشان کرد: بنا داریم مجوزهای لازم را بگیریم و در پی آن با دادن آموزش های آنلاین برای هنرجویان مدرک دانشگاهی آزاد و سراسری به آنها اهدا کنیم.امیدوار هستیم بتوانیم رتبه بندی ایران را در عرصه های جهانی به عدد تک رقمی نزدیک کنیم.

 هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، با شعار خوشا مکران و نقش بی‌مثالش ٢٦ بهمن تا ٢ اسفند ٩٧ از ساعت ١٠ صبح تا ٨ شب در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار می‌شود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0