دوشنبه 31 تیر 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/12/01
افسانه محرابی : صادرات پوشاک ایرانی با همکاری مستمر تولید کنندگان صنایع پوشاک، طراحان میسر خواهد شد
افسانه محرابی مدیرکل صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت در بازدید از هشتمین جشنواره مد و لباس فجر گفت: رسیدن به تولید رقابت پذیر، برندسازی و صادرات در حوزه پوشاک ایرانی با همکاری مستمر تولید کنندگان صنایع پوشاک، طراحان باذوق و ارتباط مستمر با دانشگاه میسر خواهد شد.

افسانه محرابی مدیرکل صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت در گفتگو با روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، گفت: رسیدن به تولید رقابت پذیر، برندسازی و صادرات در حوزه پوشاک ایرانی با همکاری مستمر تولید کنندگان صنایع پوشاک، طراحان باذوق و ارتباط مستمر با دانشگاه میسر خواهد شد.

مدیرکل صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت در بازدید از هشتمین جشنواره مد و لباس فجر گفت: یکی از اهداف مهم در زمینه تولید پوشاک داخلی برندسازی بوده و ارتباط و اتصال طراحان و مزون داران به بخش صنعت در هشتمین جشنواره مد و لباس فجر موجب امیدواری است

وی تصریح کرد: رسیدن به تولید رقابت پذیر، برندسازی و صادرات در حوزه پوشاک ایرانی با همکاری مستمر تولید کنندگان صنایع پوشاک،طراحان باذوق و ارتباط مستمر با دانشگاه میسر خواهد شد.البته در این زمینه نکته حائز اهمیت، مواد اولیه مناسب، ظرافت و کیفیت برش و دوخت پوشاک ایرانی است.

محرابی یادآور شد: از جمله موارد مهم توسعه صنایع پوشاک، زنجیره قبل از پوشاک ازجمله پارچه بوده که شاهد توانمندی تولیدکنندگان پارچه ایرانی و کارخانجات مرتبط در جشنواره هستیم.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این جشنواره در بخش کیف و کفش هم شاهد آثار خوب و باکیفیت هستیم که امیدواریم هنر کفش در ایران باتوجه به ظرفبت بالای صنایع در این حوزه، موجب شکوفائی و صادرات آن گردد.

هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، با شعار خوشا مکران و نقش بی‌مثالش ٢٦ بهمن تا ٢ اسفند ٩٧ از ساعت ١٠ صبح تا ٨ شب در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار می‌شود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0