دوشنبه 31 تیر 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/12/02
ربابه پهلوانی: ضرورت تبلیغ لباس های ایرانی -اسلامی توسط بازیگران و هنرمندان
مسئول غرفه دانشکده شریعتی گفت: یکی از راهکارهای مثبت و مفیدی که سریعا نتیجه خواهد داد، استفاده هنرمندان و سلبریتی‌ها از طرح‌های ایرانی طراحان است که هم به نوعی تبلیغ طرح‌ها و مدل‌های ایرانی است و هم به پیشرفت مد و لباس کشور کمک خواهد کرد.

ربابه پهلوانی، مسئول غرفه دانشکده شریعتی در گفتگو با روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور درباره برگزاری هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، گفت: خداراشکر برگزاری این اتفاق، یک رویداد مهم و تاثیرگذار است که تاثیرات چشمگیری در روند پیشرفت مد و لباس در کشور دارد.

وی همچنین درباره عملکرد غرفه دانشکده شریعتی اظهار کرد: این غرفه کارهای عملی دانشجویان دانشکده است. تمامی هنرهایی که به طور آکادمیک در دانشگاه آموخته‌اند و به طور علمی پیاده‌سازی کردند را در این غرفه به نمایش گذاشته‌اند. تمامی هنرهای آموخته شده و نوآوری‌های این دانشجویان از جمله؛ سوزن‌دوزی، آلبوم طراحی، دوخت و چاپ پارچه در این مکان برای تماشا به نمایش گذاشته ‌شده‌است.

پهلوانی درخصوص تاثیرات دانشگاه‌ها بر تربیت طراحان ایرانی موفق بیان کرد: دانشکده‌ها خیلی آکادمیک، اصولی و پایه‌ای درحال آموزش طراحی به دانشجویان هنر هستند که تمامی فنون و مهارت‌ها را پس از اتمام تحصیل فرا می‌گیرند و قرار است در آینده به طراحان موفقی تبدیل شوند.

وی یادآور شد: البته به دانشجویان کم بها داده می‌شود و اگر حمایت‌ها در تمام جنبه‌ها به دانشجویان منتقل شود، قطعا مسیر طراحی و مد ایرانی در جهت مثبتی حرکت می‌کند.

مسئول غرفه دانشکده شریعتی درباره راهکارهای بهبود عملکرد جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر خاطرنشان کرد: یکی از راهکارهای مثبت و مفیدی که سریعا نتیجه خواهد داد، استفاده هنرمندان و سلبریتی‌ها از طرح‌های ایرانی طراحان است که هم به نوعی تبلیغ طرح‌ها ومدل‌های ایرانی است و هم به پیشرفت مد و لباس کشور کمک خواهد کرد. اگر این اتفاق بیفتد قطعا از تمامی هنر‌های ایران‌زمین بازدید خواهد شد و تمامی مردم چه در سطح داخلی و چه در سطح خارجی از این هنر بازدید خواهند کرد.

هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، با شعار خوشا مکران و نقش بی‌مثالش 26 بهمن تا 2 اسفند 97 از ساعت 10 صبح تا 8 شب در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار می‌شود.

 


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0