دوشنبه 31 تیر 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/12/04
برگزیدگان بخش دانشگاهی جشنواره مد و لباس فجر معرفی شدند
آیین اختتامیه بخش علمی- دانشگاهی هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، عصر دیروز در بوستان گفتگو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، مراسم اختتامیه بخش علمی دانشگاهی هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، عصر روز چهارشنبه؛ اول اسفند با حضور حمید قبادی؛ دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، صدیقه پاک‌بین؛ دبیر جشنواره، انسیه زاهدی؛ دبیر بخش علمی دانشگاهی و جمعی از اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها، مدرسان، دانشجویان، طراحان، تولیدکنندگان و صنعتگران در سالن اجتماعات بوستان گفتگو برگزار شد.

در آغاز این مراسم، انسیه زاهدی؛ دبیر بخش علمی دانشگاهی هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر با اشاره اینکه در پایان هر دوره، نقد مایه حیات این رویداد بوده است گفت: پس از بررسی ادوار گذشته، تلاش کردیم در این دوره وجهه بیشتری به بخش علمی دانشگاهی ببخشیم و در دو بخش، رویکرد توسعه پایدار را در فعالیت دانشگاهیان دنبال کنیم.

زاهدی با اشاره به اینکه لازم است تمامی دستاوردهای پژوهشی در حوزه مد و لباس به دست صنعت‌گران برسد افزود: باید مدل چندضلعی دانشگاه، صنعت و بازار را بیش از پیش مورد توجه قرار دهیم و بدانیم پایان‌نامه‌ها عمر و سرمایه کشور هستند.

دبیر بخش علمی دانشگاهی هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر ادامه داد: سایر دانشگاه‌ها و گروه‌هایی که برای حضور در این بخش طی سال‌های آینده اعلام آمادگی می‌کنند، از این پس با برنامه مشخص پای به این عرصه گذاشته و از فضا و بستر فراهم شده در مسیر رونق فعالیت‌های خود و افزایش دامنه ارتباطات‌شان به نحو شایسته بهره می‌گیرند.

در ادامه این مراسم، صدیقه پاک‌بین؛ دبیر هشتمین جشنواره مد و لباس فجر، تعداد بازدیدکنندگان این دوره از جشنواره را بی‌سابقه برشمرد و گفت: دانشگاهیان به شکلی فعال و پرتلاش در جشنواره هشتم درخشیدند و در تمام بخش‌ها به شکلی پویا مشارکت کردند.

پاک‌بین افزود: توجه دانشگاهیان را به بخش صنعت و فعالیت‌های انجام‌گرفته در این حوزه معطوف می‌کنم؛ چراکه آن‌ها می‌توانند با کسب دانش فنی از شرایط حاکم بر صنعت پوشاک آگاه شده و با تکیه بر ظرفیت‌های داخلی در مسیر افزایش دانش خود گام بردارند.

 

در ادامه این مراسم، اسامی برگزیدگان بخش علمی دانشگاهی هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر به شرح زیر اعلام شد:

 

تقدیر از داوران علمی جشنواره شامل: صدیقه پاک‌بین، انسیه زاهدی، مریم مونسی‌سرخه، پروانه قاسمیان، روح‌الله باقرزاده، هوشنگ حکمتی، اکرم جعفری کیان، فریناز فربود، سیامک ناظمی، فاطمه کاتب

 

تقدیر از داوران تصویرسازی شامل: محبوبه الاهی، مرضیه زارع، سیامک ناظمی، فاطمه کاتب

 

تقدیر از برگزیدگان بخش تصویرسازی شامل: نفر اول رامین صباغی ملکی، نفر دوم مهسا کلهر، نفر سوم فهیمه اخوان، شایسته تقدیر محبوبه یزدانی

 

برگزیدگان کارگاه‌ها و نشست‌های برتر بخش علمی دانشگاهی شامل: زهرا رسول‌زاده، سیامک ناظمی و آزیتا رحیمی، سهراب رحیمی

 

غرفه‌های برتر بخش علمی دانشگاهی شامل: آموزشگاه رشیدی، دانشگاه علمی کاربردی واحد 48، دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب

 

تقدیر از همراهان بخش علمی دانشگاهی شامل: شرکت همایش پردازان البرز، دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب، دانشکده شریعتی

 

در پایان این مراسم از کتاب‌های چادر؛ اثر راضیه ابراهیمیان، اولین زیست‌بوم نساجی مد و لباس؛ اثر وحید بصیری و همچنین قلم تیان؛ اثر سحر تلقانی رونمایی شد.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0