دوشنبه 31 تیر 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/12/04
سید سعید میرمحمد صادق: کالکشن‌سازی، بحث مهمی در طراحی مد و لباس است
مشاور عالی دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس گفت: جشنواره هشتم موضوع تعیین شده‌ای در بحث مجموعه سازی (کالکشن سازی) وجود داشت و حجم بسیاری از آثار در این بخش به دست رسیده است و زمینه‌ای را فراهم کرده است که طراحان به این موضوعات بیشتر توجه کنند و بر اساس آن طرح‌های جذاب طراحی کنند.

سید سعید میر محمد صادق، مشاور عالی دبیر کارگروه ملی مد و لباس کشور در گفتگو با روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور درباره برگزاری هشتمین دوره جشنواره بین المللی مد و لباس فجر گفت: من به عنوان کسی که چندین سال است در این مجموعه همکاری می‌کنم پیشرفت هر ساله جشنواره را به خوبی حس می کنم با توجه به اینکه با پیشرفت هر سال جشنواره، تنوع آثار در بخش های مختلف نیز بیشتر می‌شود. بخصوص امسال که ما در جشنواره هشتم موضوع تعیین شده‌ای در بحث مجموعه سازی(کالکشن سازی) داشتیم و حجم بسیاری از آثار در این بخش به دست ما رسیده است و زمینه‌ای را فراهم کرده است که طراحان به این موضوعات بیشتر توجه کنند پژوهش انجام دهند و بر اساس آن طرح‌های خارق‌العاده‌ای طراحی کنند.

وی درباره تاثیر گذاری بحث کالکشن سازی بر بالندگی جشنواره مد و لباس فجر، اظهار کرد: از سال آینده قطعاً تأثیرات بیشتر و گسترده تری را در بحث کالکشن سازی خواهیم دید و زمینه‌هایی در این بخش فراهم شده تا طراحان به مطالعه بپردازند چرا که در سال های گذشته طراحان بر اساس طرح های ذهنی خود در بحث کالکشن سازی کالکشن‌هایی را طراحی می کردند و آثاری را برای جشنواره می‌فرستادند ولی امسال جشنواره دارای موضوع مشخص است که این موضوع یک منطقه جغرافیایی است و زمینه‌ای ایجاد شده تا هم این منطقه در طراحی آثار دیده شود و هم آثار بسیاری در این زمینه طراحی شود.

میر محمد صادق درباره پیشنهاد و نقطه نظری برای بهبود عملکرد جشنواره در سال‌های آینده، خاطرنشان کرد: توجه به موضوع مدسازی بحث بسیار مهمی است. جریان مد‌سازی به غیر از طرح و رنگ باید به سوژه های دیگری هم بپردازد که قطعاً به این حوزه کمک خواهند کرد. به طور مثال در بحث کالکشن سازی با توجه به یک موضوع واحد آثار متنوعی را شاهد بودیم. مشاورعالی دبیر کارگروه ملی مد و لباس کشور در پایان گفت: در سال گذشته بحث کالکشن سازی به طور آزمایشی توسط ۵ یا ۶ طراح انجام شد و پس از دریافت نتیجه دلخواه در هشتمین دوره جشنواره بین المللی مد و لباس فجر به شکل گسترده و با موضوع و هدف معین انجام شد و ما از آثار بسیار زیبا و با کیفیتی در حوزه کیف و کفش، زیورآلات، پارچه و سرپوش شاهد بودیم و این بحث به خودی خود سلیقه مشخص و زیبای طراحان را نشان می دهد.

 

هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، با شعار خوشا مکران و نقش بی‌مثالش ٢٦ بهمن تا ٢ اسفند ٩٧ از ساعت ١٠ صبح تا ٨ شب در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار می‌شود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0