دوشنبه 31 تیر 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/12/07
حسینی در آیین اختتامیه مد و لباس فجر: گام‌هایی در مسیر تثبیت داشته‌ها و توسعه رویکردها گام برمیداریم
معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین اختتامیه هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر با بیان اینکه ازاین‌پس گام‌هایی در مسیر تثبیت داشته‌ها و توسعه رویکردها گام برمیداریم، گفت: تلاش دست اندرکاران کارگروه ساماندهی مد و لباس این رویداد را به چنان مایه‌ای رسانده است که ازاین‌پس در مسیر تثبیت داشته‌ها و توسعه رویکردها گام هایی برمیداریم.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، آیین اختتامیه هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر دوشنبه ۶ بهمن ماه ساعت ۱۵ با حضور؛ محمد مجتبی حسینی، معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سومبات هاکوپیان، رئیس هیات موسس انجمن صنایع پوشاک ایران، حمید قبادی، رئیس بنیاد ملی مد و لباس کشور، صدیقه پاک‌بین، دبیر هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس و بسیاری از طراحان، صنعتگران و فعالان عرصه مد و لباس با اجرای آرزو جعفرپور در تالار وحدت برگزار شد.

در ابتدای شروع مراسم، مجتبی حسینی، معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین اختتامیه جشنواره گفت: جشنواره مد و لباس فجر از هفت خوان و هفت سال گذشت. این جشنواره با تاکید و توجه بر رویکرد مهم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و به همت و تلاش بی‌پایان فعالان عرصه مد و لباس برپا شد و دوره هشتم خود را پشت سر گذاشت.

وی با اشاره به اینکه پیشینه روشن و منیر ایران، لباس ایران را نه صرفاً در مقام یک پوشش که به مرتبه شعر و شعور رسانده است، بیان کرد: امروز لباس به نگارخانه‌ای هویت مند و سرشار از فکر و فرهنگ بدل شده است و اکنون کمترین وظیفه ما این است که با همراهی طراحان و با گفتگو با صنعتگران از ظرفیت‌های ناب تاریخی و شگفتی‌های جذاب اقلیم و اقوام ایران بهره گرفته و آثاری ممتاز بیافرینیم، برند بسازیم و با اعتمادبه‌نفس برای حضور در عرصه‌های جهانی بکوشیم.

وی اظهار داشت: هشتمین جشنواره مد و لباس فجر با محوریت قراردادن آیین نامه کار  خود را آغاز کرد و تمامی فعالیت‌ها و اقدامات خود را پیرامون آن برگزار کرد‌.

حسینی ضمن تاکید بر تاثیرگذاری چهل‌سالگی انقلاب اسلامی ایران در برگزاری جشنواره‌های هنری خاطرنشان کرد: امسال در برگزاری جشنواره‌های فیلم، تئاتر، موسیقی، تجسمی فجر توجهی درخود و خاص به چهل سالگی انقلاب شد و پیرامون آن برای هشتمین جشنواره مد و لباس فجر موضوع و تم مشخصی درنظر گرفته شد. همانند جشنواره موسیقی که بر حضور آهنگسازان ایرانی تاکید داشت در هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر نیز توجه به منطقه زیبای مکران مدنظر بود و بعنوان تم هدفمند طراحان انتخاب شد. انتخاب این تم به دلیل این بود که هم توجهی به داشته‌های جغرافیایی ایران از جمله منطقه گردشگری مکران شده‌باشد و هم تمرکز طراحان به یک موضوع معین فراهم شود.

‌حسینی در پایان سخنانش با تشکر از حمید قبادی، رئیس بنیاد ملی مد و لباس کشور گفت: کمترین کار ما این است که با همراهی طراحان و تولیدکنندگان از تمامی ظرفیت‌های جغرافیایی ایران آثاری متفاوت و خلاق خلق کنیم و با برند سازی و اعتماد به خود در عرصه جهانی بدرخشیم‌.

وی افزود: جشنواره مد و لباس سال گذشته از هفت‌ خان گذشت و در این دوره به پشتوانه تجربیات ادوار گذشته و با همراهی متصدیان به جلوه آمد. در هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر همچون دیگر جشنواره‌ها، این رویداد بر مبنای یک آئین‌نامه کار خود را آغاز کرد و دیگر آنکه کوشیدیم بر رسالت اصلی خود یعنی اعتلا و ارتقای طراحی اهتمام داشته باشیم.

آیین اختتامیه هشتمین جشنواره مد و لباس فجر با حضور سید محمد مجتبی حسینی  معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، حمید قبادی دبیرکارگروه مد و لباس کشور، ، صدیقه‌پاک بین دبیر جشنواره عصر روز دوشنبه ٦ اسفند در تالار وحدت برگزار شد. 


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0