دوشنبه 25 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1398/02/09
تقدیر مدیر کل وزارت فرهنگ و ارشاد استان گلستان از جامعه طراحان مد و لباس کشور
عادله کشمیری ـ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس استان گلستان طی نامه ای از جامعه بزرگ طراحان مد و لباس کشور تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، و به دنبال مشارکت هنرمندان طراح و تولید کننده لباس در یاری رساندن به سیل زدگان استان گلستان، عادله کشمیری ـ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان طی نامه ای از آنان تقدیر کرد. کشمیری در این نامه آورده است: به یاد ایامی که در کنار هم باری از اندوه بر می داریم و غنچه ای از مهر و مهربانی بر جان و روح می کاریم. بدین وسیله از حمایت های جامعه بزرگ مد و لباس کشور در همراهی و هم دلی با سیل زدگان استان گلستان تقدیر و تشکر نموده و از یگانه هستی دوام توفیقات روز افزونتان را مسالت می نمایم.

یاد آوری می شود در پی وقوع سیل در برخی از استان های کشور و با فراخوان کارگروه ساماندهی مد و لباس مبنی بر مشارکت و همیاری با مردم سیل زده و ضرورت ارسال پوشاک به آنان مجموعا بیش از پنج هزار دست لباس به استان های سیل زده ارسال شده است.

لازم به توضیح است بدنبال درخواست ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها و امادگی طراحان عزیز جمع آوری و ارسال این کمک ها ادامه خواهد داشت.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0